Straszna tragedia na Mazurach! Łoś wtargnął na drogę. Kierowca nie żyje!

2020-09-18 12:47 SCH
Łoś
Autor: Pixabay Wypadek z udziałem łosia na Mazurach. Nie żyje 37-latek.

Tragiczny wypadek na trasie Kozarek Wielki - Sorkwity. Pod jadący samochód wbiegł łoś. Zwierzę nie przeżyło zderzenia z volkswagenem. Niestety, na miejscu zginął również 37-letni kierowca. Do tragedii doszło w czwartek (17 września) późnym wieczorem.

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło w czwartek (17 września) po godz. 23 na drodze krajowej numer 16. Na odcinku Kozarek Wielki - Sorkwity pod samochód kierowany przez 37-letniego mężczyzna wbiegł łoś. Kierowca wjechał do przydrożnego rowu. 37-latek zginął na miejscu. Zwierzę również nie przeżyło.

To nie pierwszy groźny wypadek z udziałem zwierzęcia w powiecie mrągowskim. 6 września na tym samym odcinku również na drogę wbiegł łoś. Zwierzę padło, jednak tym razem na szczęście kobieta kierująca fordem fiestą nie podniosła poważnych obrażeń. - Tego samego dnia po godzinie 20 na drodze K16 w miejscowości Nowy Probark doszło do kolejnego zdarzenia ze zwierzyną leśną. W osobowe suzuki uderzyła przebiegająca sarna, która w wyniku zderzenia padła. Kierująca osobówką nie odniosła obrażeń - mówi asp. Dorota Kulig, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie.

Wypadek motocyklisty w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.