Student-zwyrodnialec skatował Oliwię do nieprzytomności. Tłukł ją przed domem w urodziny

i

Autor: Shutterstock Student-zwyrodnialec skatował Oliwię do nieprzytomności. Tłukł ją przed domem w urodziny.

Student-zwyrodnialec skatował Oliwię do nieprzytomności. Tłukł ją przed domem w urodziny

2022-06-30 16:22

Student ze Szczytna odpowie przed sądem za skatowanie swojej dziewczyny po imprezie z okazji jej 18. urodzin. Prokuratura Rejonowa w Szczytnie akt oskarżenia w sprawie usiłowania zabójstwa skierowała do Sądu Okręgowego w Olsztynie. Informację przekazał szczycieński prokurator Artur Bekulard. Oskarżony od chwili zatrzymania przebywa w areszcie.

Szczytno. "Osiemnastka" jak z horroru. Oliwia brutalnie pobita

Do pobicia doszło w nocy z soboty na niedzielę z 13 na 14 listopada 2021 r. Oliwia razem z koleżanką zorganizowały imprezę z okazji 18. urodzin w jednej z restauracji pod Szczytnem. Około godz. 2 w nocy dziewczyna chciała wrócić do domu, więc wezwała taksówkę. Z nastolatką jechał jej 19-letni chłopak. Tuż przed wejściem na posesję swojego domu stało się coś nieprzewidywalnego. Oliwia została zaatakowana i skatowana. Choć w jej domu byli domownicy, nikt nie słyszał co działo się na posesji. Nastolatka straciła przytomność, a gdy ją odzyskała, zdołała dotrzeć do drzwi domu. Tam znalazła ją rodzina. Wezwano policję i pogotowie. Nastolatka doznała masywnych, rozległych obrażeń twarzoczaszki.

Pobicie szokuje nawet prokuratora. Mówi o "środowiskach patologicznych"

Prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard mówił po zatrzymaniu chłopaka, że pobicie było bardzo brutalne. Szczegóły nie są podawane z uwagi na dobro pokrzywdzonej. Prok. Bekulard wskazał, że sposób działania był szokujący. - Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych, ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę - mówił wówczas prokurator ze Szczytna.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rodzice skatowali trzymiesięczne maleństwo. Chłopiec w strasznym stanie walczy o życie. Dramat w Szczytnie

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Areszt za zabójstwo i pobicie ze skutkiem śmiertelnym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE