Uwaga, kierowcy! Drogi będą śliskie! Prognoza pogody dla Warmii i Mazur [26 listopada]

Śliska droga - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Prognoza pogody dla Warmii i Mazur na czwartek, 26 listopada.

Prognoza pogody dla Warmii i Mazur na czwartek, 26 listopada. Przed nami słoneczny dzień, z niebezpieczną pogodą, szczególnie dla kierowców. Wszystko przez marznące mgły, które będą ograniczać widoczność na drodze, a jezdnia może być śliska. Sprawdźcie szczegóły!

Pogoda na Warmii i Mazurach, 26 listopada [PROGNOZA]

Czwartek (26 listopada) na Warmii i Mazurach będzie dniem słonecznym. Rano należy spodziewać się lokalnych mgieł. - Początkowo miejscami silne zamglenia, rano lokalnie marznąca mgła ograniczająca widzialność do 200 m - prognozuje IMGW. W rejonie marznących mgieł drogi śliskie.

Po południu pogoda załamie się. Na północnym zachodzie regionu słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym zachodzie okresami porywisty, południowo-zachodni.

Polska w zasięgu wyżu

- Polska jest w zasięgu wyżu z centrum nad Bałkanami, tylko północna część kraju znajdzie się pod wpływem płytkiej zatoki niżu z ośrodkiem przemieszczającym się znad Zatoki Botnickiej w rejon Morza Białego - prognozuje IMGW. Po południu nad województwa północno-zachodnie nasunie się strefa chłodnego frontu atmosferycznego. Ciśnienie będzie spadać.

"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Zobacz szokujące nagranie!