Alkohol

i

Autor: Pixabay

W upał chłodziła się alkoholem. Pijana matka "opiekowała się" dzieckiem

2022-06-28 8:53

Iławscy policjanci zostali powiadomieni, że nietrzeźwa matka opiekuje się małym dzieckiem. Kobieta miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz materiały sprawy zostaną przekazane do sądu rodzinnego w Iławie.

W niedzielę (26 czerwca) policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonej osoby, że w jednym z mieszkań w Lubawie (woj. warmińsko-mazurskie) przebywa kobieta, która prawdopodobnie jest pijana i ma pod opieką małe dziecko. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. - Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili informacje. Okazało się, że 29-latka miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie, kiedy to opiekowała się swoim synkiem - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Funkcjonariusze zaopiekowali się chłopczykiem, który ostatecznie trafił pod opiekę sąsiadki. Sprawę niewłaściwej opieki badają teraz policjanci. O tej sytuacji zostanie także powiadomiony sąd rodzinny. Matce grozi kara nawet do pięciu lat więzienia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bydło stratowało mężczyznę! Koszmar w Orzechowie! Zdjęcia

Sonda
Jak często pijesz alkohol?
Express Biedrzyckiej - dr Anna Materska-Sosnowska: Kaczyński nadal boi się Tuska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE