Wybory 2019. Kandydaci do Sejmu w Olsztynie. Okręg nr 35 [PEŁNA LISTA]

2019-10-08 14:17 SCH
Wybory 2019. Listy kandydatów do Sejmu, okręg 12
Autor: archiwum se.pl Wybory 2019. Listy kandydatów do Sejmu, okręg 12

Wybory parlamentarne 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Zobacz, kto wystartuje w wyborach 2019 do Sejmu w okręgu nr 35, który obejmuje powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski oraz miasta na prawach powiatu: Olsztyn.

Wybory parlamentarne 2019 [TERMIN | SZCZEGÓŁY]

Wybory parlamentarne 2019 to najważniejsze wydarzenie polityczne w Polsce w trwającym roku. Najbliższe wybory do Sejmu i Senatu, których data została wyznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę, zgodnie z postanowieniem głowy państwa odbędą się 13 października. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7:00 do 21:00. Zgodnie z kodeksem wyborczym obywatele uprawnieni do głosowania wybiorą na czteroletnią kadencję w sumie 460 posłów i 100 senatorów.

Wybory 2019: Listy kandydatów w okręgu wyborczym w Olsztynie

Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Sejmu w okręgu nr 35, opublikowaną na stronie Państwowej Komisji Wyborczej (stan na 8 października 2019 roku).

Kandydaci do Sejmu - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. PASŁAWSKA Urszula Stefania
2. FALKOWSKI Henryk Tadeusz
3. HEĆMAN Krzysztof Wiesław
4. KRÓL Radosław
5. JASKULSKA Sylwia Monika
6. PIWOWARCZYK Marcin Marian
7. KURZĄTKOWSKI Andrzej
8. LICZNERSKA Grażyna Zyta
9. STEGIENKO Mirosław Wojciech
10. URBANOWICZ Emilia
11. EIDTNER Alicja
12. SZAŁKO Agnieszka
13. ANDRZEJEWSKI Jarosław Arkadiusz
14. SIEROŃSKI Mateusz Andrzej
15. KROPIWNICKA Iwona
16. FRANCZUK Jarosław
17. JAMROGA Józef Maksymilian
18. HARAŃ Beata Ewa
19. KRAJEWSKI Jaromir Andrzej
20. ŚLĄSKA-ZYŚK Wioletta

Kandydaci do Sejmu - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. MAKSYMOWICZ Wojciech Stefan
2. ARENT Iwona Ewa
3. CHOJECKI Artur Henryk
4. KOSSAKOWSKI Wojciech
5. MAŁECKI Jerzy Wojciech
6. GOSIEWSKI Jerzy Antoni
7. KOZŁOWSKI Patryk
8. NOWACKI Robert Krzysztof
9. ŻUCHOWSKI Henryk
10. RUDNIK Dariusz Stanisław
11. BUKOWSKA Beata Anna
12. SZOSTAK Izabela Kamila
13. MARCHEL Karol Robert
14. TOŁWIŃSKA Zdzisława Barbara
15. JUCHNIEWICZ Andrzej
16. MICHALSKA Jolanta Anna
17. SUCHOCKA Agnieszka Jolanta
18. SZOSTKOWSKI Tomasz
19. MIESZKOWSKA Ewa
20. WYPIJ Michał Piotr

Kandydaci do Sejmu - Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. KULASEK Marcin Robert
2. MATUSZEWSKA-BORUC Małgorzata Emilia
3. GÓRSKI Hubert
4. MICHNIK Łukasz
5. KOBYLIŃSKA Lucyna
6. TARASIEWICZ Sława Iwona
7. PYSZNA Malwina Maria
8. RUMIŃSKI Krzysztof
9. CHMIELEWSKA-SUJATA Monika
10. PIENIAK Jarosław
11. RUTKOWSKI Bartłomiej
12. MALISZEWSKI Krzysztof
13. GULCZYŃSKI Marcin
14. LITMAN Ewa
15. JAKUBAS Daniel Stanisław
16. OLKOWSKA Małgorzata
17. NADOLNA Janina
18. PIOTROWSKA Anna Elżbieta
19. DALKOWSKA Beata
20. GRUCELA Bartosz

Kandydaci do Sejmu - Komitet Wyborczy Wolność i Niepodległość

1. LISIECKI Piotr Cezary
2. PITURA Tomasz
3. MICHALEWICZ Joanna
4. TYTZ Jerzy Stanisław
5. BORYSOWSKI Paweł Arkadiusz
6. MICHALSKI Radosław Jan
7. ZIELIŃSKA Justyna
8. DĘBKOWSKI Cezary
9. MARKOWSKA Anna
10. LICHACZ Martyna
11. ADAMSKA Danuta
12. GOŁĘBIEWSKA Paulina
13. WYSOCKI Kamil Michał

Kandydaci do Sejmu - Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

1. CICHOŃ Janusz Władysław
2. WASILEWSKA Anna
3. PAMPUCH Mirosław Józef
4. PAPKE Paweł
5. WOJCIECHOWSKA
6. WROCHNA Artur Zenon
7. CHMIELIŃSKI Igor
8. KONOPKA Marek
9. CZOPIŃSKA Małgorzata
10. LIPNICKI Edmund
11. GÓRALSKA Elżbieta Maria
12. OFIERSKA Małgorzata Dorota
13. MAKSYMOWICZ Ewa Katarzyna
14. MIERUŃSKI Zbigniew Jan
15. KŁOCZKO Bartłomiej Artur
16. CIBORSKI Tadeusz
17. RAMOTOWSKI Adam Stanisław
18. LEWKOWICZ Magdalena
19. WAŚ Beata Katarzyna
20. KUCHCIŃSKI Marcin Andrzej

Kandydaci do Sejmu - Komitet Wyborczy Skuteczni Piotra Liroya-Marca

1. ABRAMSKI Paweł Stanisław
2. GANCEWSKA Iwona Elżbieta
3. ŁAZUKA Piotr
4. WALCZAK Stanisław Jan
5. KUSIOR Maciej Franciszek
6. KRAJEWSKA Zuzanna Maria
7. CYMERMAN-MACIEJOWSKA Marta
8. SOBIERAJSKA Teresa Gracjana
9. ZAWADZKI Paweł Tomasz
10. FIGIEL Andrzej Jan