Wyniósł ciało w wykładzinie

i

Autor: Shutterstock

Horror w Olsztynie

Wyniósł zwłoki Natalii w zrolowanej wykładzinie! Straszne ustalenia w sprawie zaginionej 26-latki

2023-02-19 16:40

Szokujące szczegóły tragicznego finału poszukiwań zaginionej kobiety! 26-letnia Natalia poszukiwana od 9 lutego nie żyje. Prokurator z Olsztyna przedstawił jej znajomemu zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Wiadomo, że podejrzany wraz z kolega wynieśli ciało 26-latki z mieszkania w... zrolowanej wykładzinie.

Zaginiona Natalia nie żyje! Wynieśli jej ciało z mieszkania w zrolowanej wykładzinie. Są zarzuty dla podejrzanego

Tragiczny finał zaginięcia 26-letniej kobiety! Natalia z Olsztyna była poszukiwana od 9 lutego. Ostatni raz była widziana na ul. Kołobrzeskiej. Niestety, ciało Natalii zostało znalezione 17 lutego w samochodzie na jednym z olsztyńskich osiedli. Teraz ujawniono więcej szczegółów tej makabrycznej sprawy. Jak powiedział Polskiej Agencji Prasowej rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski, w tej sprawie zarzuty usłyszała jedna osoba i jest to znajomy 26-latki. "Mężczyzna, który usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci 26-latki był osobą znaną zmarłej. Prokurator prowadząca sprawę będzie wnioskować do sądu o zastosowanie aresztu" - powiedział rzecznik. Jak dodał, podczas przesłuchania mężczyzna częściowo przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Opowiedział wówczas, że razem z kolegą wynieśli zwłoki z mieszkania w zrolowanej wykładzinie! Tymczasem w sobotę przeprowadzono sekcję zwłok. Jakie przyniosła ona wyniki?

Sekcja zwłok zaginionej Natalii. Prokuratura ujawnia zaskakującą zagadkę jej śmierci

Niestety, według prokuratury sekcja zwłok 26-latki z Olsztyna nie przyniosła rozstrzygającej i jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o przyczynę jej śmierci. "Nie stwierdzono też, żeby pokrzywdzona zmarła w wyniku jakiegoś urazu mechanicznego, nie stwierdzono żadnych widocznych obrażeń. Dlatego będą potrzebne opinie biegłych, m.in. z zakresu toksykologii. Będą dalsze badania, na których wynik poczekamy kilka tygodni, może nawet do kilku miesięcy, w zależności od stopnia skomplikowania" - wyjaśnił Daniel Brodowski. Tymczasem druga osoba przesłuchana w tej sprawie jako świadek została zwolniona do domu.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto siedzi teraz w więzieniu?
Zaginiona dziewczyna została zamordowana

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tylko tytani intelektu powalczą o komplet!

Pytanie 1 z 10
Sana jest zaliczana do najstarszych miast na świecie. Jest to zarazem stolica...

Kiedy w człowieku rodzi się ZŁO? Dlaczego niektórzy z nas są zdolni do tak potwornych zbrodni?

Posłuchaj rozmowy z Martą Kiermasz, autorką książki ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają