Żabi Róg: tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym! Jedna osoba NIE ŻYJE!

2020-08-03 19:16 SCH
Przejazd kolejowy
Autor: Pixabay Wypadek na przejeździe kolejowym w miejscowości Żabi Róg.

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w miejscowości Żabi Róg (woj. warmińsko-mazurskie). Dwie osoby jechały motorowerem, który uderzył w bok jadącego pociągu relacji Olsztyn - Elbląg. Zarówno kierowca, jak i jego pasażerka trafili do szpitala. 32-latek niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Tragiczny wypadek w miejscowości Żabi Róg w powiecie ostródzkim. W niedzielę (2 sierpnia) po godz. 20 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Motorower zderzył się z pociągiem relacji Olsztyn - Elbląg. W wyniku zdarzenia, jedna osoba, kierowca motoroweru, zmarł w szpitalu. Ranna została też pasażerka motoroweru, podróżująca z 32-latkiem.

Jak informują policjanci, drogą gruntową motorowerem jechał 32-letni mężczyzna, wraz z pasażerką. Kierujący wjeżdżając na przejazd prawdopodobnie nie upewnił się, czy może to zrobić w sposób bezpieczny i uderzył w bok przejeżdżającego torami pociągu relacji Olsztyn – Elbląg.

Zarówno kierowca jak i jego pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. 32-latek niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Jak ustalili policjanci, mężczyznę obowiązywał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane.

Paweł Kukiz - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.