Olsztyn. 26-latek zgubił to, co ukradł

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. 26-latek zgubił to, co ukradł u jubilera.

Złodziej rodem z komedii

"Złodziej roku" w Olsztynie. Zgubił to, co ukradł

2023-02-02 15:24

O niektórych złodziejach kręci się filmy. Gdyby ktoś zdecydował się sfilmować przygody 26-letniego złodzieja z Olsztyna, musiałby powstać film komediowy. Młody mężczyzna na początku stycznia włamał się do jubilera i ukradł biżuterię. Niestety, część łupu... zgubił po drodze. Kilka tygodni po tej "spektakularnej" akcji, 26-latek wpadł w ręce policji.

Olsztyn. Złodziej włamał się do jubilera. 26-latek zgubił skradzioną biżuterię

Na początku stycznia olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z salonów jubilerskich na terenie miasta, z którego wnętrza zniknęła biżuteria oraz elementy wystawy. Mundurowi ustalili, że sprawca uciekając, zgubił część skradzionych rzeczy w pobliżu budynku. Zostały one odnalezione i zabezpieczone. - Do działań został także włączony pies tropiący wraz z przewodnikiem. W trakcie czynności m.in. zabezpieczono ślady, nagrania z kamer monitoringów i przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia - mówi Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji. Pokrzywdzony łączną wartość strat wycenił na ponad 13 tysięcy złotych.

W poniedziałek (30 stycznia) policjanci zatrzymali w tej sprawie 26-letniego mieszkańca Olsztyna, który trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. 26-latek przyznał się do winy. Młodemu mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Część skradzionych rzeczy wróciła już do prawowitego właściciela.

CZYTAJ TEŻ: Matka robiła to z córką! Grozi im więzienie, poszło o kosmetyki!

Sonda
Czy zostałeś kiedyś okradziony?
Złodzieje samochodów zatrzymani na Śląsku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany