BRUTALNE sceny na ulicach Kędzierzyna-Koźla! "J**AĆ ICH wszystkich k**wa, połamane masz wszystko" [WSTRZĄSAJĄCE WIDEO]

2020-05-22 19:55
Brutalne sceny w Kędzierzynie-Koźlu! Zobacz wstrząsające WIDEO
Autor: Archwium Prywatne Brutalne sceny w Kędzierzynie-Koźlu! Zobacz wstrząsające WIDEO

W Kędzierzynie-Koźlu doszło do brutalnych scen na ulicy miasta! Na jednym z osiedli w bójce brało udział do 30 osób. Na wideo zarejestrowanym z miejsca zdarzenia widać niesamowite sceny! Ludzie krzyczeli na ulicy, młody mężczyzna wyskoczył z okna. Na razie nie wiadomo, co było powodem tej krwawej bijatyki. Akcji policji musieli wtórować medycy, niektórzy zostali zawiezieni wprost do szpitala.

Według różnych doniesień, w tych brutalnych scenach miało uczestniczyć nawet do 30 osób! Na ulicach Kędzierzyna-Koźla rozpętała się prawdziwa zadyma w czwartek około 21.00. Według informacji przekazanych przez policje, które cytuje portal lokalna24.pl, ze zgłoszenia wynikało, że przy ul. Targowej w Kędzierzynie-Koźlu krwawym scenom przyglądali się postronni mieszkańcy. Na koniec interweniowała policja i służby medyczne, bo niektórzy uczestnicy bójki musieli pojechać do szpitala.

W internecie pojawiło się nagranie, na jednym z osiedli przy ul. Targowej rozegrały się naprawdę drastyczne sceny!

Na nagraniu widać, jak medycy zabierają jednego z uczestników, który leży na ziemi. Wkoło stoją okoliczni mieszkańcy, przyglądając się krwawym scenom, a między blokami pobrzmiewają przekleństwa i krzyki.

Jeden z policjantów podchodzi do mężczyzny, który wychyla się z okna na parterze i pyta, co widział. Ten w odpowiedzi mówi, że pił piwo z kolegą.

- Pił piwo, z nami, tutaj piliśmy - relacjonuje jednemu z funkcjonariuszy.

Który to połamał tego Patryka, dawać go ku**a, połamane ma wszystko ku**a mu powiedzcie, który to jest? Przysięgam połamany jest, całe życie tu mieszka Patryk, a jakiś c*el go będzie łamał

- mówi mężczyzna, po czym wyskakuje z okna.

Funkcjonariusze prowadzą czynności, które mają wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia i wytypować osoby, które brały udział w bójce.

Nastoletni wandale włamali się na stację po piwo