Brzeg. MAKABRA na Odrze! Martwa kobieta DRYFOWAŁA na wodzie. Szczegóły PRZERAŻAJĄ

2021-03-01 13:14 Michał Górecki
Olsztyn. Znaleziono ciało w pobliżu rzeki Łyny. Czy to zaginiony student?
Autor: KWP Olsztyn Olsztyn. Znaleziono ciało w pobliżu rzeki Łyny. Czy to zaginiony student?

Przerażające odkrycie w Brzegu. W poniedziałkowy poranek jeden z wędkarzy natrafił na dryfującą, martwą kobietę. Policja pracuje na miejscu pod nadzorem prokuratury. Co tam się stało? Jak zginęła mieszkanka Brzegu? Znamy pierwsze ustalenia śledczych.

Martwa kobieta dryfowała na Odrze

Odkrycia dokonał jeden z wędkarzy. Rano, około 9.30 mężczyzna zauważył na wodzie coś, co miało przypominać ludzkie ciało. Zaalarmował straż pożarną, na miejsce wysłano trzy zastępy.

Strażacy potwierdzili przypuszczenia; na Odrze pływała martwa kobieta. - Ten Pan łowił na kanale Odry. Przez Brzeg płynie rzeka Odra i równolegle do niej, kanał. To było na kanale. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce wyłowili ciało - zdradza w rozmowie z SE.pl Bogusław Dabkowski z brzeskiej policji.

57-latka martwa na kanale Odry. Co tam się stało?

Do tej pory policja, pracując pod nadzorem prokuratury ustaliła już tożsamość denatki. To 57-letnia mieszkanka Brzegu. Jej personalia zostały potwierdzone. Śledztwo odpowie na pytanie, jak to się stało, że kobieta znalazła się w rzece.

Co wyjątkowo przerażające - nieoficjalnie ustaliliśmy, że kobieta musiała znajdować się w wodzie dłużej. To przez znamiona, jakie nosiło ciało.

Topielec nad zalewem Zegrzyńskim