Brzeg: Zwłoki kobiety w aucie! Jest nagranie z monitoringu

2021-10-20 17:23
Zabójstwo w Lublinie? Zmasakrowane ciało pod kołdrami i poduszkami
Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Zabójstwo w Lublinie? Zmasakrowane ciało pod kołdrami i poduszkami

Tragedia w Brzegu (woj. opolskie). Ciało kobiety znaleziono dziś rano w samochodzie zaparkowanym nieopodal sklepu przy ul. Makarskiego. Prokuratura zdradza, że zabezpieczono już monitoring, który pomoże w rekonstrukcji zdarzeń. Jak dotąd wiadomo, że kobieta piła wcześniej alkohol w towarzystwie kilku mężczyzn. Znamy ich tłumaczenia.

Zwłoki kobiety (49 l.) w Brzegu (woj. opolskie). Poranny horror przy ul. Makarskiego na osiedlowym parkingu. W zaparkowanym BMW odkryto zwłoki 49-letniej kobiety, mieszkanki Brzegu. Od rana na miejscu pracowali kryminalni pod nadzorem prokuratora. Jak dotąd, wiemy że zabezpieczono m.in. monitoring z pobliskiego sklepu - taśmy pomogły ustalić, że wcześniej kobieta piła alkohol z kilkoma mężczyznami. Na nagraniu widać też, że mężczyźni wychodzą z samochodu. W trakcie składania zeznań twierdzili, że wyszli, bo myśleli, że kobieta zasnęła. Wszyscy zgodnie przekonywali, że pomiędzy nimi nie doszło do żadnej kłótni.

Zobacz też: Rozpędzony TIR wyłonił się z mgły! Jechał na czołówkę z radiowozem

Dopiero sekcja zwłok i badania toksykologiczne pozwolą odpowiedzieć na pytanie, dlaczego 49-latka zmarła. Już teraz prokuratura prowadzi postepowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. 

Jasnowidz Jackowski ostrzega! Przerażająca przepowiednia o nalocie. To stanie się w nocy