Nieczynny, zaniedbany basen. Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: SHUTTERSTOCK Nieczynny, zaniedbany basen. Zdjęcie ilustracyjne

Ciało 42-latki w nieczynnym, niemal pustym basenie! Makabra w Kietrzu

2022-08-16 15:56

Makabryczne odkrycie w nieczynnym basenie. O odnalezieniu zwłok kobiety poinformowała policja i straż pożarna z Kietrza, opolskiej miejscowości w powiecie głubczyckim. Jak ustalamy, 42-letnia kobieta mogła spędzić na dnie opuszczonego basenu dwie doby. "12 sierpnia 2022r. kobieta była jeszcze widziana żywa" - przekazuje nam prokurator Anna Panasińska z Głubczyc.

Do odnalezienia ciała kobiety doszło w niedzielę 14 sierpnia w godzinach popołudniowych. Wtedy informację o zwłokach otrzymały służby ratunkowe. Na miejscu, przy ul. sportowej interweniowała policja i zastępy strażaków z OSP. Zarówno ochotnicy, jak policja nie zdradzają z miejsca zbyt wiele; sprawa odkrycia zwłok trafiła do Prokuratury Rejonowej w Głubczycach.

Polecamy: Archeolodzy w szoku! Przytulone szkielety pod kościołem w Opolu. Odkrycie na skalę Europy?! [WIDEO]

Zwłoki w nieczynnych basenie w Kietrzu. Kobieta była widziana w 12 sierpnia

Wiadomo, że nieczynna od lat niecka basenowa była... prawie pusta. Jedyna woda, jaka mogła się tam znajdować to deszczówka, którą po akcji strażacy opróżnili. Asekuracyjnie. Od prokurator Anny Panasińskiej z Prokuratury Rejonowej w Głuchołazach dowiadujemy się, że zwłoki należą do 42-letniej kobiety. Co więcej, jej ciało na dnie zbiornika mogło leżeć co najwyżej 2 doby, bo - jak przekazuje nam prokurator- "12 sierpnia 2022r. kobieta była jeszcze widziana żywa".

- Wstępne oględziny zwłok na miejscu zdarzenia nie doprowadziły do ujawnienia jakichkolwiek obrażeń ciała. Szczegółowe oględziny i sekcja zwłok zostaną przeprowadzone przez biegłego z zakresu medycyny sądowej w dniu 17 sierpnia 2022 - dodaje.

Poniżej zdjęcie basenu z czasów jego świetności - przełomu lat 60-70.

Basen w Kietrzu. To tu znaleziono zwłoki

i

Autor: Cristoforo/Polska.org Basen w Kietrzu. To tu znaleziono zwłoki Link: https://polska-org.pl/531321,Kietrz,Basen.html