Co oni WYPRAWIAJĄ?! Szokujące nagranie z centrum miasta! Wszystko widać na monitoringu! [WIDEO]

2021-01-22 11:31 mgorecki
Nysa. Co oni wyprawiają?! Nocna akcja w centrum miasta! [WIDEO]
Autor: Straż Miejska w Nysie Nysa. Co oni wyprawiają?! Nocna akcja w centrum miasta! [WIDEO]

To mogło się skończyć tragicznie! Ze śnieżnych dni na ulicach Nysy skorzystała grupka młodych ludzi, którzy urządzili sobie kulig samochodem. Przez centrum miasta dwie osoby pędziły na oponach, ciągnięte przez ciemne kombi. Z siedzenia pasażera możemy zobaczyć zaaferowanego i bardzo entuzjastycznego mężczyznę...Zobacz jak to się skończyło!

Nysa. Nocny kulig kombi w śniegu

Jest noc z soboty na niedzielę (16 na 17 stycznia). Około 3.11 operator kamery monitoringu miejskiego zauważył... grupkę osób przedzierającą się przez centrum miasta w ciemnym kombi. Samochód ciągnął za sobą dwie osoby na oponach!

Pasażer na miejscu obok kierowcy wyraźnie nie mógł opanować emocji... Zobacz nagranie! [WIDEO]

Kulig w centrum miasta. Auto ciągnęło ich na oponach!

Kadry, które widzimy na filmie pochodzą z okolic Placu Katedralnego. Ustalenia Straży Miejskiej wskazują jednak, że żądni przygód fani śnieżnej zabawy jeździli tak przez około 10 minut.

Ostatecznie do tragedii nie doszło, bo - co widać na nagraniu - w pewnym momencie za samochodem pojawiają się policyjne sygnały. Operator monitoringu miejskiego powiadomił mundurowych.

- Natychmiast o tym zdarzeniu poinformował dyżurnego Policji. Na szczęście ta niebezpieczna zabawa szybko została przerwana przez patrol Policji - komentuje Straż Miejska w Nysie.

Warto dodać: ciągnięcia sanek za samochodem zabrania art. 60 ust. 2 pkt 4 Prawa o ruchu drogowym i grozi za to kara do 500 zł i 5 punktów karnych.

Zbigniew Boniek wygląda FATALNIE. Co się stało?