Głubczyce: PIJANY JAK BELA wjechał w stację paliw. Słono za to zapłaci

2020-06-05 19:44 BE
Głubczyce: PIJANY JAK BELA wjechał w stację paliw. Słono za to zapłaci
Autor: pixabay.com, CC0 fot. IADE_Michoko

Pijany kierowca nie zapanował nad swoim samochodem i zatrzymał się na barierach zabezpieczających dystrybutory z paliwem. Po sprawdzeniu okazało się, że 43-latek nie ma prawa jazdy. Dodatkowo auto, którym się poruszał, nie było dopuszczone do ruchu oraz nie posiadało obowiązkowego ubezpieczenia.Teraz mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

Do zdarzenia doszło 4 czerwca. Policjanci głubczyckiej drogówki zostali wezwani na jedną ze stacji benzynowych na terenie miasta. Ze zgłoszenia wynikało, że ma znajdować się tam kompletnie pijany kierowca osobowego volkswagena, który uderzył w bariery oddzielające dystrybutory z paliwem.

Funkcjonariusze na miejscu zastali 43-letniego mieszkańca Głubczyc. Po przebadaniu 43-latka okazało się, że w wydychanym powietrzu ma blisko 2 promile alkoholu i nie posiada uprawnień do kierowania. To jednak nie koniec problemów kierującego. Policjanci ustalili, że samochód, którym się poruszał nie jest dopuszczony do ruchu oraz nie posiada ważnej polisy ubezpieczeniowej.

Osobowy volkswagen został odholowany na policyjny parking. 43-latek musi liczyć się teraz z karą pozbawiania wolności do 2 lat, wysoką karą grzywny oraz wieloletnim zakazem prowadzenia pojazdów. Kierowca będzie musiał również pokryć straty związane ze zniszczeniami na stacji benzynowej oraz ponieść koszty związane z nieubezpieczeniem samochodu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Wrocław: Spieszył się do dziewczyny i stracił prawo jazdy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.