Groził, że ZABIJE kobietę i jej 5-miesięczne dziecko! DRAMAT w Ozimku

2021-01-25 13:39 mgorecki
Ozimek. Chciał porwać i zabić własne dziecko?! 26-latek w rękach policji
Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądowe Ozimek. Chciał porwać i zabić własne dziecko?! 26-latek w rękach policji

Przemoc domowa dotarła w tym przypadku do urzędu! 26-letni konkubent groził matce swojego dziecka, że ją zabije, a 5-miesiączne dziecko wywiezie do innego kraju. W pomoc kobiecie zaangażowali się policjanci z Ozimka i negocjatorzy. Mężczyzna trafił do aresztu.

Ozimek. Chciał uprowadzić i zabić własne dziecko?!

W piątek 22 stycznia dyżurny ozimskiej komendy został poinformowany o awanturze na terenie jednego z urzędów. Na miejsce wysłano miejscowych policjantów.

W trakcie interwencji, mundurowi ustalili, że 26-latek miał grozić swojej partnerce, że wywiezie ich córkę za granicę kraju. Na miejscu kobieta zawiadomiła o stosowaniu wobec niej przemocy fizycznej i psychicznej, zdradziła też, że konkubent groził pozbawieniem życia: zarówno jej samej, jak ich córce.

Trzeba było działać szybko. Mundurowi musieli wytypować miejsca, w którym mężczyzna może przebywać ze swoją córką.

- Policjanci natychmiast wytypowali i sprawdzili wszystkie miejsca, w których mógł przebywać ojciec z córką. Mężczyznę namierzono w jednej spod ozimskich miejscowości. Na miejsce skierowano policyjnych negocjatorów - relacjonuje biuro prasowe policji w Ozimku.

Odebrane dziecko trafiło pod opiekę matki, a 26-latek został zatrzymany. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał śledczym podstawy, żeby przedstawić 26-latkowi zarzuty popełnienia przestępstw.

Odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją partnerką oraz kierowanie gróźb karalnych wobec najbliższych. Sąd Rejonowy w Opolu, na wniosek policji i prokuratury, zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi teraz nawet do 5 lat więzienia.

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni