Helios, Meduza: Kiedy otworzą kina w Opolu?

2020-05-28 13:49 Mgorecki
Helios Opole, Meduza Opole: Kiedy otworzą kina?
Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądowe Helios Opole, Meduza Opole: Kiedy otworzą kina?

Już 6 czerwca wejdzie w życie kolejny etap znoszenia ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa. Od tego dnia, po ponad 2-miesięcznej przerwie kina będą mogły ponownie otworzyć swoje drzwi. Nie oznacza to jednak, że wszystkie kina zostaną tego dnia otwarte. Kiedy możemy spodziewać się otwarcia kin w Opolu?

W Opolu są dwa, wciąż działające kina. Helios (kino sieciowe w Centrum Handlowym Solaris) i Kino Meduza (studyjne). Otwarcie ich po przerwie musi wiązać się z wprowadzeniem wielu zmian, zgodnych z wytycznymi sanitarnymi. Czy zdążą się przygotować do 6 czerwca? Czy już w pierwszy weekend czerwca w Opolu będziemy mogli pójść do kina?

Helios Opole: Kiedy otwarcie kina?

W przypadki kina Helios w Galerii Handlowej Solaris w Opolu, sprawa nie jest jeszcze do końca sprecyzowana. To, czy kina tej firmy zostaną ponownie otwarte 6 czerwca, zależy od tego, czy do tego dnia uda się wprowadzić wszelkie środki związane z reżimem sanitarnym. Nie jest więc wykluczone, że ta data się nieco przesunie. Na razie nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska przedstawicieli kina z Opola.

Czytaj też: Koniec z maseczkami w Opolu. To już pewne! Dlaczego? [IV etap TERMINY]

Kino Meduza Opole: Kiedy otwarcie kina studyjnego?

Inaczej jest w przypadki Kina Meduza (Opole, ul. Oleska 45). Kino już w dniu ogłoszenia przez premiera terminów otwarcia zapowiedziało, że wróci 6 czerwca.

- [...] na początku czerwca, zgodnie z harmonogramem, planujemy otworzyć dla was sale kinowe. Będziemy działać na ciut zmienionych warunkach, w jeszcze bardziej domowym i kameralnym klimacie [...]" - napisali przedstawiciele Kina Meduza na profilu facebookowym.

Wszystko wskazuje więc na to, że do Kina Meduza będziemy mogli wybrać się już w tę sobotę (6 czerwca)!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Przemoc wobec kanarów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.