Opole: Gwałt i przemoc. Wyrok dla rodziny z Krapkowic

i

Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądowe

HORROR pod Opolem! Dwa lata bili, GWAŁCILI i znęcali się nad małymi dziewczynkami!

2020-01-17 11:27

Opolski Sąd Okręgowy wydał w piątek (17 stycznia) wyrok w sprawie rodziny z Krapkowic oskarżonej o gwałcenie, bicie i znęcanie się psychiczne i fizyczne nad trzema dziewczynkami. Ten horror rozgrywał się przy udziale matki, jej partnera i dziadka. Wszyscy byli zamieszani w trwające dwa lata wielokrotne gwałty na dziewczynkach, które miały wtedy od 7 do 10 lat.

Jak ustaliła prokuratura, zarówno matka, jej partner, jak i dziadek, mieli przez dwa lata znęcać się psychicznie i fizycznie nad dziewczynkami, a także wielokrotnie je gwałcić. Najmłodsza z nich miała wtedy 7 lat, a najstarsza 10.

Rodziną z Krapkowic już wcześniej interesował się Ośrodek Pomocy Rodzinie. Na początku 2018 r. dzieci trafiły do rodziny zastępczej. To właśnie wtedy zastępczy rodzice odkryli przez co przeszły dziewczynki. Powiadomili opiekę społeczną, a ta policję.

Proces ze względu na dobro dzieci toczył się za zamkniętymi drzwiami. Znamy jednak wyroki, które padły na sali rozpraw.

Matka oraz dziadek nieletnich spędzą w więzieniu 18 i pół roku, partner kobiety - 17 i pół roku. Poza tym, wszyscy mają 10-letni zakaz zbliżania się do dziewczynek na 50 metrów, i będą musieli wypłacić im zadośćuczynienie.

Do tematu będziemy jeszcze wracać.