HORROR w Opolu! Pożar strawił ich dom. 22-latek już wybudzony ze śpiączki [ZDJĘCIA,AUDIO]

2020-02-21 15:49 MG

W mieszkaniu przy ul. Walecki w Opolu wybuchł pożar. Rodzina straciła wszystko, 22-letni mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przebywał w śpiączce. Ma poparzenia II stopnia. W internecie trwa zbiórka pieniędzy i najpotrzebniejszych rzeczy.

W czwartek (20 lutego) rano w mieszkaniu przy ul. Walecki w Opolu wybuchł pożar. Ogień błyskawicznie rozniósł się po całym mieszkaniu i zniszczył wszystko. W wyniku pożaru poszkodowany został 22-letni mężczyzna, który telefonicznie wzywał pomoc.

Czytaj więcej o pożarze w Opolu: Opole: Poddasze w ogniu! Ciężki szok mieszkańców i podtrucie dymem

Śpiączka i poparzenia II stopnia

22-latek trafił do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, gdzie przebywał w śpiączce farmakologicznej. Z ostatnich informacji wynika, że został już wybudzony. Na jego ciele są teraz poparzenia II stopnia.

Reszta rodziny znalazła schronienie w m.in. w budynkach fundacji. Zostało im tylko to, co wynieśli ze sobą. Do mieszkania szybko nie wrócą.

Zrzutka ekspresowo obiega internet

W internecie natychmiast pojawiła się zrzutka pieniędzy na najpotrzebniejsze dla rodziny rzeczy.

Zwracamy się z olbrzymią prośbą do wszystkich ludzi o dobrych sercach, o pomoc dla Helenki Nykiel z Opola i jej rodziny. W dniu 20.02.2020 roku przeżyli ogromną tragedię. Spaleniu uległo całe mieszkanie a syn Natan, wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej przebywa w szpitalu na Witosa. W pożarze rodzina Helenki straciła dosłownie wszystko. Pozostało im tylko to co mieli na sobie...W chwili obecnej brakuje przede wszystkim środków finansowych na wyremontowanie mieszkania,które jest spalone doszczętnie. Rodzina została bez dachu nad głową.

Zbiórkę można wesprzeć pod tym linkiem.

Jak miasto wspiera pogorzelców? Materiał Marcina Michalskiego
Zakopał arsenał w ogródku. Mieszkańcy ewakuowani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.