Horror pod Opolem. 6-latka zginęła na krajowej 45-tce. Prowadziła jej matka

i

Autor: Policja Kędzierzyn-Koźle Horror pod Opolem. 6-latka zginęła na krajowej 45-tce. Prowadziła jej matka

Koszmar na krajowej 45-tce!

Horror w Zakrzowie! 6-letnia dziewczynka nie żyje. Auto prowadziła jej matka

2022-11-25 12:34

Koszmar na krajowej drodze nr 45 pod Opolem! 6-letnia dziewczynka zginęła po makabrycznym wypadku pomiędzy miejscowościami Polska Cerekiew i Zakrzów. Cała siła uderzenia skupiła się na siedzącej z tyłu dziewczynce. Na miejscu śledczy i prokuratura ustalają szczegóły. Dotarliśmy do wyników testów na obecność alkoholu u matki dziewczynki.

Śmiertelny wypadek na DK45 pod Opolem. 6-letnia dziewczynka nie żyje! Prowadziła matka

Kędzierzyńsko-kozielskie służby alarmują w piątek (25 listopada) o śmiertelnym wypadku na drodze krajowej nr 45 na odcinku pomiędzy Polską Cerekwią a Zakrzowem, niewielkimi miejscowościami pod Opolem. Przed 11.00 samochód osoby wyleciał z drogi, uderzając w przydrożne drzewo. Jak ustalamy, 35-letnia matka dziewczynki jechała od strony Raciborza w kierunku Opola. W pewnym momencie, na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem. 6-letnia dziewczynka zginęła na miejscu.

- Ona siedziała za kierowcą. Akurat całe uderzenie poszło w lewy tył pojazdu, gdzie siedziało dziecko - komentuje sierż. szt. Monika Frąckowiak z komendy w Kędzierzynie-Koźlu. Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy, policja pod nadzorem prokurator prowadzili czynności wyjaśniające. 35-letnia kobieta trafiła do szpitala, ale wcześniej zbadano jej trzeźwość. Jak ustalamy, badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu. Czynności na miejscu zdarzenia już zakończono, kierowcy nie powinni napotkać na komplikacje.