Pies

i

Autor: Pixabay TOZ prosi o pomoc. Bez wsparcia dłużej nie da rady

"Jesteśmy w wielkim BAGNIE finansowym!": TOZ Opole ma poważne kłopoty i prosi o pomoc!

2019-11-27 8:23

Problemy finansowe Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Opolu płynnie przechodzą w te kadrowe. Organizacja wystosowała apel o pomoc w mediach społecznościowych. Jak przekonują przedstawiciele, wszystkiego jest więcej: podopiecznych, wydatków, problemów. A mniej tylko pieniędzy.

"Nie jesteśmy w stanie przyjąć do siebie ani jednego zwierzaka więcej [...]" - rozpoczyna swój apel TOZ z Opola.

Co TOZ ma na głowie?

Organizacja wskazała swoich podopiecznych. Obecnie, jak podaje, pod opieką Towarzystwa jest blisko 50 zwierząt. Przedstawiciele podkreślają, że znaczna część z nich wymaga dożywotniej opieki, bo zwierzęta nie mają szans na adopcję.

Liczby są bezlitosne

Jak wynika z informacji ustalonych przez onet.pl, w opolskim TOZ-u pracuje 8 osób. A koszty? Miesięcznie mają wynosić do kilkunastu tys. zł.

Jak pomóc?

Dla chętnych nieść pomoc, TOZ w apelu na Facebooku podaje numer konta ale pomóc można także w inny sposób - wolontariatem.

- Jeśli ktoś jest chętny do pomocy, proszę się kontaktować z nami poprzez messengera na Facebooku. Można też przyjść do nas do siedziby na ul. Katedralną 6/4 albo dzwonić na numer 607 299 566. Na wszystkie wiadomości odpowiemy - mówi rzecznik prasowa Aleksandra Czechowska.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany