Matura 2021 memy! To bawi maturzystów. Króluje... Podlasie [ZDJĘCIA, MEMY]

2021-05-04 15:56 Michał Górecki
Matura 2021. Najlepsze MEMY maturalne! Co najbardziej bawi maturzystów? Na podium znowu Podlasie!
Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe/twitter

Matura 2021, memy. Co roku, przy okazji matury, warto wsłuchać się w... głos internetu! Najlepsze memy dotyczące matury 2021. Z czego śmieją się maturzyści w tym roku? Jak zwykle jest z czego wybierać. Maturzyści nigdy nie zawodzą i memy opanowali do perfekcji. Sprawdź najciekawsze z nich i zobacz, co stoi na podium poczucia humoru maturzystów w 2021 roku!

Matura 2021, memy. Podlasie znów na topie

Matura 2021 z języka polskiego rozpoczęła tegoroczną serię egzaminów maturalnych. Zgodnie z harmonogramem matur CKE, we wtorek (4 maja 2021 roku) uczniowie mierzyli się z językiem polskim na poziomie podstawowym. To pierwsza z obowiązkowych części matury, które należy zdać na minimum 30 procent, by cieszyć się z zaliczenia całego egzaminu dojrzałości, a bój o egzamin dojrzałości jeszcze będzie się toczyć! Maturzyści, jak co roku, cieszą się nawet przed oficjalnymi wynikami, a w sieci zaroiło się od nerwowego śmiechu i memów. Z czego w tym roku śmieją się maturzyści? Zebraliśmy najciekawsze memy maturalne 2021.

Sprawdźcie w galerii poniżej! [MEMY MATURA 2021]

Matura 2021. To najbardziej przeraża uczniów! Nawet Oliwia Bieniuk zabrała głos [memy, komentarze]

Pozostaje nam życzyć Wam powodzenia w dalszych zmaganiach i produkcji kolejnych memów. Szczegóły dotyczące egzaminów maturalnych znajdziesz poniżej.

Matura 2021

Maturzyści z Rzeszowa opowiadają o tym, co było na maturze z polskiego