Opole: Horror 25-latki! Na przejściu dla pieszych straciła nienarodzone dziecko

2021-10-18 17:19
dziecko, noworodek
Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe Opole: Horror na Oświęcimskiej. 25-latka straciła nienarodzone dziecko. Sama cudem uszła z życiem

Tragiczny wypadek w Opolu na ul. Oświęcimskiej. Młoda, 25-letnia matka przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Przed sobą pchała wózek z dzieckiem, druga pociecha dopiero niedługo miało się urodzić. Niestety, rozpędzony fiat przekreślił plany. Kobieta trafiła do szpitala ratując spod kół wózek, dziś stało się jasne, że straciła nienarodzone dziecko.

Tragiczny wypadek w Opolu. Do potrącenia młodej matki doszło jeszcze w czwartek (14.10.21) w godzinach porannych. 25-latka w 7 miesiącu ciąży pchała przed sobą wózek z dzieckiem. Na ul. Oświęcimskiej (Opole-Grotowice) weszła na oznakowane przejście dla pieszych, kiedy nagle uderzył w nią rozpędzony fiat. Kobieta w ostatniej chwili zdążyła odepchnąć wózek, najprawdopodobniej ratując tym samym malca.

Zobacz też: Wykrwawiała się na ogródku, jej ukochany był w domu. Koszmarna śmierć na razie zagadką

Błędy medyczne, prawa i obowiązki lekarzy oraz pacjentów

25-latka trafiła do szpitala, niestety dziś stało się jasne że straciła nienarodzone dziecko. Nieoficjalne ustalenia wskazują, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu w rozmowie z Radiem Opole sprecyzowała, że za kierownicą samochodu siedział mieszkaniec województwa łódzkiego - 33-letni mężczyzna, który w momencie wypadku był trzeźwy. Szczegółami tragedii z ul. Oświęcimskiej zajmie się teraz prokuratura.

W okolicy przejścia dla pieszych pojawiły się dziś w Opolu znicze.