Opole: Kolejna kwarantanna w szkole! Zachorował zaszczepiony nauczyciel

2021-09-22 8:54
Koronawirus, 21 września 2021 r.
Autor: <a href='https://pl.freepik.com/zdjecia/szkola'>Szkoła zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com</a> Ile jest nowych zakażeń koronawirusem w Polsce? Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

Opole, kolejny potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem. W środę (22.09.21 r.) Urząd Miasta poinformował o zakażeniu w ZSZ nr 4 przy ul. Hallera. Kwarantanną objęto ponad 100 osób z 5 klas.

Kwarantanna w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Koraszewskiego (ul. Hallera 4). W Opolu to już czwarta szkoła, która od początku września potwierdziła infekcje i wprowadziła kwarantannę. Tym razem zachorował zaszczepiony nauczyciel, a kwarantanną objęto 119 uczniów z 5 klas. Dwie klasy czwarte skończą izolację w poniedziałek 27.09.21 r., jedna klasa czwarta w niedzielę, jedna klasa druga w sobotę, a jedna klasa trzecia już jutro.

Zobacz też: Opole: Kolejna szkoła skażona! Koronawirus atakuje uczniów

Dwóch ojców? To jest CHORE! Ostre słowa na Marszu dla Życia i Rodziny | Komentery

Ryzyko wystąpienia czwartej fali rośnie z dnia na dzień. W niedalekiej perspektywie mogą powrócić obostrzenia i restrykcje epidemiczne. Sprawdź poziom zaszczepienia w swojej gminie, szczegółowe dane z woj. opolskiego znajdziesz TUTAJ.