Opole. SZTURM na lodowisko?! Do 100 osób na tafli! Jak to możliwe?

2020-11-27 10:40
Lodowisko w Tarnowie będzie OTWARTE! Wiemy, na jakich warunkach i kiedy
Autor: Manfred Richter/cc0/pixabay W tym sezonie w Tarnowie będzie funkcjonowało tylko lodowisko przy ulicy Wojska Polskiego.

Opolanie coraz tłumniej odwiedzają lodowisko Toropol. W tym przypadku, im zimniej na zewnątrz, tym lepiej, dlatego chętnych przybywa, a na tafli lodu może być do nawet 100 osób jednocześnie!

Klimat, z uwzględnieniem coraz bardziej zimowej aury, może przypominać powoli ten świąteczny, a pozamykane kina, bary, czy muzea i teatry skłaniają nas do coraz większej kreatywności w spędzaniu wolnego czasu. Opolanie coraz tłumniej korzystają z lodowiska na Toropolu, które wciąż jest otwarte.

zobacz też: Opole. Jedzenie na wynos. Gdzie zamawiać? WSZYSTKIE lokale! [LISTA]

- Zwłaszcza w ostatnim czasie, wydaje nam się, że ma to związek z tym, że zrobiła się zimno, i ten klimat, może jeszcze nie świąteczny ale jesienno-zimowy, udziela się mieszkańcom i mamy dosyć spore zainteresowanie lodowiskiem - komentuje Aleksandra Raś z opolskiego MOSIRu.

O otwartym lodowisku w Opolu pisaliśmy już wcześniej: Rząd ZAPOMNIAŁ o lodowiskach! Opole: "wszystko bez zmian"

Z powodu epidemii, tej zimy w Opolu, podobnie jak w wielu innych miastach, nie będzie sztucznego lodowiska pod chmurką na Stawku Zamkowym. - Specyfika jest troszeczkę inna, z uwagi na to że ono było otwarte praktycznie przez cały dzień i mógł tam wejść każdy. Było w zasadzie od 9.00 do późnych godzin wieczornych otwarte - mówi Raś.

Ile Polacy wydadzą na świąteczne zakupy w 2020?