Opolskie: Dziadek gwałcił własną wnuczkę! POTWÓR wydał oświadczenie

i

Autor: pixabay.com./zdjęcie poglądowe Opolskie: Dziadek gwałcił własną wnuczkę! POTWÓR wydał oświadczenie

Opolskie: POTWÓR! Ewald GWAŁCIŁ własną wnuczkę? Dziewczynka została NAGRANA!

2020-09-01 12:41

Akt oskarżenia przeraża. Prokuratura z Kędzierzyna-Koźla skierowała dokument do Sądu Okręgowego w Opolu, gdzie będzie sądzony Ewald G. 61-latek miał gwałcić własną wnuczkę, całość nagrywać za pomocą kamery i...przechowywać pliki. Dziewczynka nie miała 15 lat.

Roczny koszmar w domowym zaciszu. 61-latek miał gwałcić i nagrywać swoją wnuczkę

Do Sądu Okręgowego w Opolu wysłano akt oskarżenia przeciwko Ewaldowi G. W jednej z miejscowości powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego przez blisko rok miało dochodzić do przerażających scen. Wydarzenia objęte aktem oskarżenia zakładają gwałt, nagrywanie aktu i przechowywanie takiego pliku. Wszystko rozegrało się pomiędzy grudniem 2018 r., a grudniem 2019 r. Dziewczynka nie miała wtedy 15 lat.

61-letni Ewald G. - według aktu oskarżenia - miał gwałcić krewną, wszystko nagrywać i przetrzymywać pliki z zapisem aktu. - Przechowywanie takich materiałów również jest przestępstwem - przypomina prokurator Stanisław Bar rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Oskarżony o gwałt złożył wyjaśnienia. Ma własną wersję wydarzeń

Jak ustaliliśmy w rozmowie z prokuratorem, od marca Ewald G. przebywa a areszcie śledczym. Zdążył już odnieść się do zarzutów, prezentując "własną interpretację" okropnych zdarzeń.

Jeśli akt oskarżenia się potwierdzi, Sąd Okręgowy w Opolu może zarządzić karę do 15 lat pozbawienia wolności.

Antymaseczkowcy. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 101