Opolskie. Przerażający wypadek na drodze! Nie żyje kobieta w zaawansowanej ciąży!

2021-05-15 20:14 Bogdan Stech PAP
Opolskie. Przerażający wypadek na drodze krajowej! Zginęła kobieta w zaawansowanej ciąży!
Autor: materiały prasowe Opolskie. Przerażający wypadek na drodze krajowej! Zginęła kobieta w zaawansowanej ciąży!

Po czterech godzinach służby drogowe przywróciły normalny ruch na drodze krajowej nr 45 z Opola do Krapkowic w miejscowości Zimnice Małe. To właśnie tam, południem doszło do straszliwego wypadku, w którym zderzyły się samochód osobowy z busem. Jedna osoba zmarła.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 11.00 na drodze krajowej nr 45 z Opola do Krapkowic. W miejscowości Zimnice Małe zderzył się samochód osobowy z busem. W jednym z pojazdów była kobieta w zaawansowanej ciąży. Pomimo akcji ratowników nie udało się jej uratować. W związku ze śmiercią uczestnika wypadku, na miejsce wezwano prokuratora.

 Po czterech godzinach prac służb śledczych i drogowych na trasie przywrócono normalny ruch. Okoliczności i przyczyny zdarzenia będzie wyjaśniała policja pod nadzorem prokuratury. 

Jak podaje serwis nto.pl do wypadku doszło gdy kierujący volkswagenem passatem, jadąc w kierunku Opola, próbował na skrzyżowaniu skręcić w lewo, w stronę Prószkowa. Portal informuje, że nie udzielił on jednak pierwszeństwa przejazdu samochodowi jadącemu z przeciwka. Wówczas doszło do zderzenia z oplem vivaro.

Śląskie: Straszny wypadek motocyklisty. Uderzył wprost w barierki. Jechał z pasażerką