Traktor

i

Autor: Policja Prudnik Pijany Mołdawianin za kierownicą kradzionego ciągnika. Jechał po alkohol

Pijany Mołdawianin kradzionym CIĄGNIKIEM jechał po alkohol! Takie sceny tylko w Głogówku?

2020-02-13 10:01

42-letni obywatel Mołdawii stanął przed niemałym problemem - skończył mu się alkohol. Problemy trzeba rozwiązywać, a Mołdawianin zdecydował rozwiązać i ten. Wsiadł za kierownicę "pożyczonego" traktora i pojechał do sklepu. Wieczór skończył się inaczej, niż planował.

Dramat obywatela Mołdawii rozegrał się 11 lutego w Głogówku chwilę przed 22.00. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego. Informację przekazał policyjnym patrolom. Kiedy jeden z patroli wyjaśniał okoliczności kradzieży z pokrzywdzonym, drugi namierzył i zatrzymał skradziony pojazd, który jechał...bez świateł.

Szybko się okazało, że kierowcą był 42-letni Mołdawianin bez prawa jazdy. W organizmie miał prawie 3 promile alkoholu. 42-latek tłumaczył policjantom, że tylko "pożyczył" traktor, bo zabrakło mu alkoholu i musiał jakoś dostać się do sklepu.

Mężczyzna odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz krótkotrwałe użycie pojazdu. Za takie czyny grozi mu do 5 lat więzienia oraz wysoka kara grzywny.

Nasi Partnerzy polecają