Po imprezie autostopem? ONI wybrali ŹLE! 24-latek wyciągnął NÓŻ na cmentarzu!

2020-09-23 9:29 Michał Górecki
Opolskie: Pechowy autostop! Na cemntarzu wyjął nóż
Autor: pixabay.com./zdjęcie poglądowe Opolskie: Pechowy autostop! Na cemntarzu wyjął nóż

Powroty z imprez bywają różne. Ta dwójka wybrała chyba najgorzej! Panowie zdecydowali się na podwózkę autostopem, a na wysokości Polskiego Świętowa (gmina Głuchołazy) zatrzymał się kierowca Opla, Adrian Cz. Wewnątrz było trzech innych mężczyzn. Kierowca wyjął nóż.

Taką wersję przedstawia prokuratura. Kiedy dwóch młodych mężczyzn weszło do samochodu, 24-letni kierowca miał wyjąc nóż i grozić im pozbawieniem życia. Dramat autostopowiczów rozegrał się przy samym...cmentarzu!

Wtedy Adrian Cz. miał zabrać od jednego 280 zł w gotówce, uderzyć obu Panów i okraść kolejnego: zabierając cały portfel z dowodem osobistym, kartą do bankomatu i 300 zł. Ponadto - jak ustaliło Radio Opole - oskarżony jest bardzo dobrze znany policji.

Okazuje się, że kierowca Opla był już karany m.in. za rozboje i włamania. Tym razem jednak, na sali rozpraw twierdzi, że z opisaną sytuacją nie ma nic wspólnego. - Tym razem to nie ja - mówi w sądzie Adrian Cz. Dodał też, że przecież w przeszłości - kiedy faktycznie popełniał przestępstwa - to się do nich przyznawał. Według wersji oskarżonego, tego dnia (w sierpniu) był w domu z rodziną. Poza rozbojem, prokuratura oskarżyła też mężczyznę o prowadzenie samochodu - mimo zabranych wtedy uprawnień.

Lekarze mówili, że jestem gruba, a to bolerioza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.