ROZERWANY kompresor ciężko ranił dwie osoby! Na miejscu prokurator i LPR! [WIDEO]

2020-09-23 12:06 Michał Górecki
Praszka: Ogromny wubuch pojemnica ze sprężonym powietrzem! Dwóch rannych w szpitalu
Autor: OSP w Praszce Praszka: Ogromny wubuch pojemnica ze sprężonym powietrzem! Dwóch rannych w szpitalu

Chwile grozy w Praszce (powiat oleski, gmina Praszka). Kompresor ze sprężonym powietrzem został rozerwany od środka! Ogromna akcja z wykorzystaniem sił OSP, JRG i helikoptera LPR. Dwóch ciężko rannych mężczyzn zostało przewiezionych do szpitala w Opolu. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Zobacz wideo z interwencji LPR.

Makabra w Praszce! W jednym z lokalnych zakładów mechaniki pojazdowej doszło do rozerwania butli ze skompresowanym powietrzem. Dwóch mężczyzn pracujących na miejscu doznało na tyle poważnych obrażeń, że konieczna była interwencja helikoptera LPR.

Służby dostały informację o wybuchu przed 9.00. Na miejscu pojawiła się policja, która zabezpieczała ślady po wypadku i prokurator.

Helikopter LPR przetransportował jednego z rannych do Uniwersyteckiego Szpitala w Opolu - według ustaleń Radia Opole - to właściciel zakładu; 37-letni mężczyzna. Drugim z kolei jest jego 71-ojciec, który został przewieziony karetką pogotowia. Na razie trudno oszacować, co przyczyniło się do groźnego wypadku.

Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: W rządzie obudził się gen boskości. Myślą: Polska to my!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.