Szadź. Serial z Opolem w tle już na VOD!

2020-04-30 14:14 MG
Szadź serial w Opolem w tle już dostępny na VOD
Autor: Materiały prasowe Szadź serial w Opolem w tle już dostępny na VOD

Siedmioodcinkowy serial Szadź jest już dostępny do obejrzenia na platformie internetowej. Zdjęcia do produkcji robiono w Opolu i Warszawie, a w roli głównego aktora zobaczymy Macieja Stuhra.

Od 30 kwietnia na platformie VOD można już śledzić historię seryjnego mordercy (w tej roli Maciej Stuhr) oraz podążającej jego tropem komisarz policji (Aleksandra Popławska). Zdjęcia do serialu kręcono w listopadzie w Opolu oraz w Warszawie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Od dziś (czwartek 30 kwietnia) możemy oglądać Opole w odsłonie filmowej. Dla tych, którzy nie chcą za dostęp do VOD płacić jest też dobra informacje - serial będzie emitowany także na antenie telewizji TVN. Z tym, że dopiero jesienią.

Czytaj też: Zobacz, jak kręcili SZADŹ w Opolu!

Serial powstał na motywach powieści Igora Brejdyganta. Maciej Stuhr w roli seryjnego mordercy, prowadzącego podwójne życie, odsłania przed widzami przerażającą prawdę o tym, że zło może przybierać najmniej oczekiwaną postać. Charyzmatyczny wykładowca, kochający ojciec dwójki dzieci, który wśród swoich studentek wypatruje kolejnych ofiar. Taki mniej więcej jest Piotr Wolnicki. Nie chodzi jednak o tożsamość mordercy, a motywy jego działania.

W obsadzie serialu znaleźli się: Bartosz Gelner, Cezary Łukaszewicz, Anna Cieślak, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj, Emma Giegżno, Mirosław Zbrojewicz. Producentem jest Tomasz Blachnicki, producentem wykonawczym Michał Kwieciński i Akson Studio. Reżyserem Sławomir Fabicki oraz Maciej Bochniak, autorem scenariusza Paulina Murawska we współpracy z Igorem Brejdygantem i Michałem Godzicem. Autor zdjęć to Mikołaj Łebkowski. Scenografię przygotowała Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumy – Paweł Grabarczyk oraz Wanda Kowalska. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.

Ślub w Przyjaciółkach. Maks wciśnie Indze pierścionek przy matce! ZWIASTUN