Wybierz studia dla siebie! Trwa rekrutacja do Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu

i

Autor: WSZiA Opole Wybierz studia dla siebie! Trwa rekrutacja do Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu

Rekrutacja na studia w WSZiA

Wybierz studia dla siebie! Trwa rekrutacja do Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu

2022-09-05 10:00

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu zaprasza na studia! Wybierz kierunek, który połączy Twoje pasje i zainteresowania, z silną pozycją na rynku pracy po zakończeniu nauki. Nie czekaj i zapisz się już dziś. Początek nowego roku akademickiego 2022/2023 coraz bliżej. A im szybciej się zdecydujesz na studia w WSZiA w Opolu, tym więcej zyskasz.

Trwa rekrutacja do Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu. W ofercie uczelni znajdują się studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na takich kierunkach, jak: zarządzanie, ekonomia, logistyka i pedagogika. Nowością są studia prowadzone w całości w języku angielskim. Wszystkie aktualne informacje można znaleźć na stronie www.wszia.opole.pl.

Z naszymi propozycjami warto zapoznać się już dzisiaj, bo co prawda rekrutacja potrwa do końca października, ale wcześniejsza decyzja oznacza spore korzyści finansowe. Im wcześniej złożymy dokumenty, tym mniej zapłacimy za pierwszy semestr i skorzystamy ze wszystkich zniżek i promocji – mówi dr hab. Wojciech Duczmal, Prorektor WSZiA.

Szczegóły dotyczące promocji rekrutacyjnych i opłat są dostępne na stronie uczelni: www.wszia.opole.pl w zakładce „Chcę rozpocząć studia”. Przy okazji przeglądania strony internetowej, warto odwiedzić zakładkę z atutami uczelni i poznać szkołę.

Jak połączyć studia z pracą? Wybierz taką uczelnię, która nie zamyka się na potrzeby studentów, jest elastyczna i łączy teorię z praktyką! WSZiA w Opolu od lat stara się być jak najbardziej otwarta na potrzeby osób pracujących – szczególnie organizując zajęcia.

– Do tego posiadamy bogaty system stypendialny, własny akademik i realizujemy wiele przedsięwzięć z unijnych projektów, dzięki którym nasi studenci zdobywają bezpłatnie dodatkowe kompetencje przydatne na rynku pracy – przekonują przedstawiciele uczelni.

W obecnym naborze, oprócz studiów w języku angielskim pojawi się kilka nowości!

Wybierz studia dla siebie! Trwa rekrutacja do Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu

i

Autor: WSZiA Opole Wybierz studia dla siebie! Trwa rekrutacja do Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu

Dla wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki – działa specjalna infolinia, na której można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i samych studiów. Jej numer to: 510 683 665. Znajdziesz go także na stronie głównej uczelni. Co ciekawe kandydaci na studia w WSZiA mogą również kontaktować się z uczelnią także przez jej facebookowy profil, a nawet przez Instagram.

Zawsze robimy wszystko, aby jak najlepiej dopasować moduły kształcenia do sytuacji na rynku pracy, stąd w naszej ofercie pojawiło się kilka nowości – mówi dr Sławomir Śliwa, Dziekan WSZiA.

Na pedagogice, oprócz cieszących się co roku dużą popularnością specjalności znajdziemy np. pedagogikę multimedialną i technologie informacyjno-komunikacyjne, edukację zdalną oraz diagnozę i terapię dzieci z zaburzeniami. Jeśli chcemy uzyskać kompetencje edukatora domowego albo trenera kompetencji TiK, to takie specjalności również znalazły się w ofercie. Nowością jest logopedia.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu to także oczywiście studia związane z ekonomią i – jak sama nazwa wskazuje – zarządzaniem i administracją. W tych obszarach także nie brakuje nowości, które są odpowiedzią na potrzeby rynku pracy.

Na zarządzaniu pierwszy raz będzie można podjąć studia z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych, copywritingu i content marketingu, albo zdobyć wiedzę przydatną dla social media managerów, czy liderów logistyki – zachęca dr Śliwa.

Pełną listę specjalizacji dostępnych na wszystkich kierunkach i trybach studiów oraz pełną ofertę uczelni znajdziesz na stronie internetowej: www.wszia.opole.pl.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu

ul. Niedziałkowskiego 18, Opole

Infolinia rekrutacyjna – tel. 510 683 665

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają