Zaginął Reinhold Gerlich. 80-latek porusza się damką

i

Autor: pixaba.com- zdjęcie poglądowe/ opolska policja gov/mat.prasowe Zaginął Reinhold Gerlich. 80-latek porusza się "damką"

Zaginął Rainhold Gerlich! 80-latek porusza się "damką" [ZDJĘCIE]

2022-08-09 9:15

Reinhold Gerlich, 80-letni mężczyzna ze Strzelec Opolskich zaginął w ostatni piątek lipca br., wychodząc z domu. Policja i zaangażowane w pomoc grupy poszukiwawcze przekazują, że emeryt najpewniej porusza się popularną "damką".

Policjanci z komendy w Strzelcach Opolskich poszukują 80-letniego Reinholda Gerlicha. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek 29 lipca i do tej pory nie ma po nim śladu. Mierzy ok.170 cm wzrostu, jest szczupłej budowa ciała, ubrany najprawdopodobniej w spodnie garniturowe i materiałową koszulę. Policja potwierdza, że może poruszać się na rowerze typu "damka" - brązowym.

Polecamy: Kiedy zobaczył to zwierzę, wyszedł z samochodu! Pojawiło się przy kościele [WIDEO]

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionego mężczyzny lub takie, które mogłyby przyczynić się do jego odnalezienia (ustalenia aktualnego miejsca pobytu) są proszone o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich: 47 86 32 203 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112. Do dyspozycji pozostają też wolontariusze.