14-latka spod Gostynina cierpi na kilka groźnych chorób! "Drżę o każdy ruch i każdy oddech"

2020-08-06 15:43 Michał Michalak
14-latka spod Gostynina cierpi na kilka chorób! Drżę o każdy ruch i każdy oddech mojej córki
Autor: Siepomaga.pl Wiktoria Szymczak ze Szczawina Kościelnego pod Gostyninem ma szansę, by wyzdrowieć

Wiktoria Szymczak ze Szczawina Kościelnego pod Gostyninem została poważnie doświadczona przez los, bo cierpi na kilka groźnych chorób. 14-latka zmaga się m.in. z zespołem Ehralsa Danlosa (EDS), zespołem Arnolda Chiariego z jamistością, zespołem Klippel-Faila oraz dehydrydacją i deformacją kręgosłupa. Jej matka drży o każdy ruch i każdy oddech córki, ale dla nastolatki jest szansa na wyzdrowienie.

14-latka spod Gostynina cierpi na kilka groźnych chorób. Musi się zmagać m.in. z zespołem Ehralsa Danlosa (EDS), zespołem Arnolda Chiariego z jamistością, zespołem Klippel-Faila oraz dehydrydacją i deformacją kręgosłupa. Jedyną szansą na wyzdrowienie dla Wiktorii Szymczak jest specjalistyczna operacja w Stanach Zjednoczonych, ale zanim nastolatka wybierze się za ocean, musi wzmocnić swoje mięśnie za sprawą rocznej rehabilitacji.

Matka 14-latki "drży o każdy ruch i każdy oddech córki", ale stara się, by dać jej szansę na wyzdrowienie.

- (...) Każdego dnia patrzę na jej ból i cierpienie... To rozdziera moje serce... Nastolatka, której choroby odbierają radość z życia... Jej życie powinno wyglądać zupełnie inaczej... - mówi kobieta na stronie Siepomaga.pl.

Jeśli chcecie pomóc 14-latce ze Szczawina Kościelnego pod Gostyninem w uzbieraniu pieniędzy na rehabilitację, co w dalszej perspektywie umożliwi jej wyjazd do Stanów Zjednoczonych, kliknijcie TUTAJ.

Płock. Ich ojciec zginął, więc ratują zdrowie matki! Przeżyła fatalny wypadek, ale nadal potrzebuje pomocy!

Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.