Dramat w Przęsławicach. Potrącił wózek z niemowlakiem i uciekł. Dziewczynka nie przeżyła

Dramat w Przęsławicach. Potrącił wózek z niemowlakiem i uciekł. Dziewczynka nie przeżyła
Autor: Pixabay Dramat w Przęsławicach. Potrącił wózek z niemowlakiem i uciekł. Dziewczynka nie przeżyła

Koszmar, który rozegrał się w Przęsławicach w województwie mazowieckim nie mieści się w głowie. Na pobocze, na którym był ojciec z kilkumiesięczną córeczką w wózku wjechało auto - opisuje relacje świadków zdarzenia portal wp.pl. Pomimo podjętej reanimacji, dziecko zmarło. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku. - Poszukujemy kierowcy białego suva. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą nam pomóc w zatrzymaniu sprawcy - mówi mł. asp. Agnieszka Dzik, oficer prasowy z KPP Sochaczew.

Przęsławice: Samochód osobowy wjechał w wózek. Niemowlę nie przeżyło

W piątek (2.03.2021) około godz. 18.00 w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575 doszło do tragicznego wypadku drogowego. Jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca białego suva potrącił wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem prowadzony przez tatę niemowlaka. Niestety, pomimo podjętej reanimacji maleńka dziewczynka zmarła. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia.  

Przeczytaj: Płock. Piła piwo po USG i kręciła filmik z dyżurki ginekologa! "Mam znajomych w rządzie" [WIDEO]

- Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z videorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką policji - apeluje mł. asp. Agnieszka Dzik, oficer prasowy z KKP Sochaczew.

Przęsławice: Zabił dziecko w wózku. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm

Policjanci, którzy prowadzą sprawę tragicznego wypadku w Przęsławicach wykonują czynności pod nadzorem prokuratora.

- Mundurowi ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i zabezpieczają ślady. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy z sochaczewskiej jednostki - wyjaśnia mł. asp. Agnieszka Dzik i dodaje: - Wszyscy pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy wypadku.

Zobacz: Sochaczew. Wyjmował z grobów kobiety i gwałcił ich zwłoki. W ujęciu nekrofila pomógł Zbigniew Lew-Starowicz

Dramat w Przęsławicach. Potrącił wózek z niemowlakiem i uciekł. Dziewczynka nie przeżyła
Autor: KPP Sochaczew Dramat w Przęsławicach. Potrącił wózek z niemowlakiem i uciekł. Dziewczynka nie przeżyła
14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE