Dukt. 35 świń zginęło w męczarniach! Przygniotły się nawzajem po wypadku MAN-a [ZDJĘCIA]

2021-01-14 14:20 Michał Michalak
Dukt. 35 świń zginęło w męczarniach! Przygniotły się nawzajem po wypadku MAN-a [ZDJĘCIA]
Autor: KPPSP w Ciechanowie 35 świń zginęło w męczarniach, po tym jak w miejscowości Dukt doszło do wypadku ciężarowego MAN-a

35 świń zginęło w męczarniach, po tym jak w miejscowości Dukt doszło do wypadku ciężarowego MAN-a. We wtorek 12 stycznia późnym wieczorem prowadzący pojazd z naczepą mężczyzna z nieznanych przyczyn wypadł z drogi krajowej nr 60. Kierowca wiózł w sumie 198 świń, które po wypadku przygniotły się nawzajem bądź wypadły na zewnątrz. Zginęło 35 zwierząt, a mężczyzna odniósł niewielkie obrażenia.

Dukt. 35 świń zginęło w męczarniach! Przygniotły się nawzajem po wypadku MAN-a

35 świń zginęło w wypadku ciężarowego MAN-a w miejscowości Dukt w powiecie ciechanowskim. Do zdarzenia doszło we wtorek późnym wieczorem, gdy pojazd wypadł z nieznanych przyczyn z drogi krajowej nr 60 i wylądował na boku w rowie. W ciężarówce znajdowało się 198 świń, z których część wypadła z naczepy, a pozostały przygniotły się nawzajem - 35 zwierząt nie przeżyło wypadku. Niewielkie obrażenia ciała odniósł w nim kierowca MAN-a, ale odmówił przyjęcia pomocy medycznej.

Czytaj też: Świercze. Przez 3 lata trzymał zwłoki ojca w piwnicy! Robił to dla pieniędzy...

- (...) Ratownicy wygrodzili wolny obszar (...) i przystąpili do ewakuacji zwierząt z naczepy. Na miejsce przybyli przedstawiciele Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, którzy oceniali stan fizyczny zwierząt. Po podstawieniu samochodu zastępczego żywe zwierzęta zostały załadowane i zabrane z miejsca zdarzenia. Następnie przybyły holownik pomocy drogowej postawił przewrócony samochód na koła, wyciągnął z rowu i odholował z miejsca zdarzenia. Na miejsce zdarzenia zadysponowano firmę, zajmującą się utylizacją martwych zwierząt (...) - informuje mł. kpt. Damian Kołpaczyński z KP PSP w Ciechanowie.

Czytaj też: Ostrołęka. Pojechał z 13-latką do hotelu! Wcześniej zdjęcia w bieliźnie i wirtualny seks

Czytaj też: Sochocin. Okradła bank spółdzielczy na co najmniej 300 tys. zł! Co z pieniędzmi klientów?

Czytaj też: Raciąż. Rozciął sąsiada siekierą i poszedł spać! Zrzucił winę na kobietę

Czytaj też: Wyszków. Dzieci 30-latki w mieszkaniu z martwym mężczyzną. Prokuratura: Brali dopalacze

Dukt. 35 świń zginęło w męczarniach! Przygniotły się nawzajem po wypadku MAN-a [ZDJĘCIA]

Jenot pilnował zwłok mężczyzny

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!