Goławin. Przestępstwo i wszelkie możliwe wykroczenia! 17-latkowi grożą 2 lata więzienia!

2020-08-13 12:49 Michał Michalak
Goławin. Przestępstwo i wszelkie możliwe wykroczenia! 17-latkowi grożą 2 lata więzienia!
Autor: Alexas_Fotos/cc0/Pixabay.com 17-latek zatrzymany w Goławinie może trafić do więzienia na 2 lata, zdj. ilustracyjne

Czy kierujący samochodem 17-latek mógł popełnić więcej przestępstw i wykroczeń w czasie jazdy? Chyba nie. Policjanci z Płońska zatrzymali go w Garwolinie, gdy jechał w terenie zabudowanym 106 km/h. Do tego był pijany, podał funkcjonariuszom fałszywe dane, okazał prawo jazdy pożyczone od kolegi, a później okazało się, że w ogóle nie ma uprawnień do kierowania. 17-latkowi grożą 2 lata więzienia.

Jak informuje policja w Płońsku, 17-latek został zatrzymany w Goławinie, gdy popełnił wykroczenie w postaci przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym. Chłopak jechał 106 km/h, ale mundurowi ujawnili do tego, że popełnił przestępstwo prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu - miał 0,7 promila - i kilka kolejnych wykroczeń. 17-latek najpierw podał policjantom z Płońska fałszywe dane, a później wręczył im prawo jazdy kolegi. Po sprawdzeniu okazało się, że młodociany przestępca w ogóle nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.

17-latek zatrzymany w Goławinie przez policję w Płońsku to obywatel Ukrainy. Chłopakowi grozi mu kilkutysięczna kara grzywny, co najmniej kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i 2 lata więzienia.

Czerwińsk. Wpadli do Wisły, bo ich kolega kołysał łódką! UTONĄŁ 28-latek

Efektowny pościg ulicami Torunia! Zatrzymanemu grozi 15 lat więzienia.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.