Mława. Potrącił trzy osoby na przejściu! 11-letnia dziewczynka poważnie ranna [ZDJĘCIA]

2021-03-04 13:10 Michał Michalak

Kierujący hondą potrącił trzy osoby na przejściu dla pieszych na ul. Grzebskiego w Mławie. 26-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna trafili do szpitala w Mławie, natomiast 11-letnia dziewczynka, która odniosła najpoważniejsze obrażenia, została przetransportowana do szpitala w Ciechanowie. 48-letni kierowca został zatrzymany przez policję w Mławie i złożył zeznania, tłumacząc, dlaczego doszło do potrącenia na przejściu.

Mława. Potrącił trzy osoby na przejściu! 11-letnia dziewczynka poważnie ranna

Kierujący hondą potrącił trzy osoby na przejściu dla pieszych na ul. Grzebskiego w Mławie. Do wypadku doszło we wtorek 2 marca przed godz. 18. 26-letnia mieszkankę powiatu mławskiego i 36-letniego mieszkaniec Mławy trafili z obrażeniami ciała do szpitala w Mławie. Poważnie ranna została 11-letnia dziewczynka, która została przetransportowana do szpitala w Ciechanowie. Wszyscy uczestnicy wypadku, w tym 48-letni kierowca hondy z Mławy, byli trzeźwi. Mężczyzna został zatrzymany przez policję w Mławie i złożył zeznania.

- (...) w rozmowie z interweniującymi policjantami stwierdził, że nie zauważył pieszych. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy (..) - mówi rzecznik policji w Mławie Anna Pawłowska.

Czytaj też: Ciechanów. Małżeństwo zginęło w pożarze mieszkania! Wielka tragedia w bloku przy Armii Krajowej

Czytaj też: Grzybowo. Nie żyje 34-latek przysypany przez szkło! Makabryczny wypadek w zakładzie szklarskim

Czytaj też: Płocczanin gwiazdą internetu po udziale w "Jednym z dziesięciu"! "Przedsiębiorca z Warszawy koło Płocka"

Mława. Potrącił trzy osoby na przejściu! 11-letnia dziewczynka poważnie ranna [ZDJĘCIA]

Z zawałem odesłano ją ze szpitala
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE