Na posesji pod Płońskiem miał 300 aut! Teraz ma na karku policję, KAS i WIOŚ [ZDJĘCIA]

2021-04-19 11:18 Michał Michalak
Na posesji pod Płońskiem miał 300 aut! Teraz ma na karku policję, KAS i WIOŚ [ZDJĘCIA]
Autor: WIOŚ Warszawa Mieszkaniec gminy Załuski pod Płońskiem trzymał na swojej posesji prawie 300 aut. Praktycznie każde z nich było poddane demontażowi w różnym stopniu, a oględziny całego terenu wykazały, że mężczyzna spalał tam ponadto różne odpady

Mieszkaniec gminy Załuski pod Płońskiem trzymał na swojej posesji prawie 300 aut. Praktycznie każde z nich było poddane demontażowi w różnym stopniu, a oględziny całego terenu wykazały, że mężczyzna spalał tam ponadto różne odpady. Pod Płońskiem zjawili się inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie Delegatura w Ciechanowie i Grupy Interwencyjno-Wyjazdowej Delegatury w Ostrołęce oraz policja. Sprawa została także zgłoszona Krajowej Administracji Skarbowej.

Na posesji pod Płońskiem miał 300 aut! Teraz ma na karku policję, KAS i WIOŚ [ZDJĘCIA]

Prawie 300 aut ujawniono na prywatnej posesji w gminie Załuski pod Płońskiem. Jej mieszkaniec zdążył w różnym stopniu zdemontować praktycznie wszystkie samochody, na co nie miał żadnego pozwolenia. Wszytko wyszło na jaw, gdy pod Płońsk zawitali Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie Delegatura w Ciechanowie i Grupy Interwencyjno-Wyjazdowej Delegatury w Ostrołęce oraz policja. Czynności prowadzone na miejscu ujawniły ponadto, że mężczyzna spalał tam odpady.

- Działamy w trybie interwencyjnym i prowadzimy kontrolę. Będziemy zmierzać do tego, aby wymierzyć osobie fizycznej karę za składowanie tam części samochodowych. Były ślady zanieczyszczeń olejem i palono też różne części pojazdów stąd i w tym kierunku będziemy również prowadzili nasze ustalenia - mówi Płońskowi w Sieci Milena Nowakowska, rzecznik prasowy WIOŚ w Warszawie.

Czytaj też: Gostynin. Wyrzucili szczeniaka, ale nie spotka ich kara! "Przestępców się nie kryje"

Jak informuje WIOŚ, Centralne Laboratorium Badawcze GIOŚ pobrało na posesji pod Płońskiem również próby gleby do badań. O nielegalnie prowadzonej działalności została ponadto poinformowana Krajowa Administracja Skarbowa. Sprawa jest w toku.

Czytaj też: Sierpc. Rowerzystka zginęła pod kołami ciężarówki! Śmiertelny wypadek na ul. Piastowskiej

Czytaj też: Płock. Uprawiała seks, by szantażować kochanków? Wiceprezes Inwestycji Miejskich się tłumaczy [WIDEO]

Czytaj też: Płońsk. Kobieta ZABITA przez konkubenta! Potworna zbrodnia na ul. Klonowej

Na posesji pod Płońskiem miał 300 aut! Teraz ma na karku policję, KAS i WIOŚ [ZDJĘCIA]

Spięcia z policją na marszu antycovidowców w Białymstoku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE