Płońsk. Kobieta ZABITA przez konkubenta! Potworna zbrodnia na ul. Klonowej

i

Autor: Free-Photos/cc0/Pixabay.com Mieszkanka ul. Klonowej w Płońsku zabita przez konkubenta. Ciało denatki w mieszkaniu znaleźli członkowie jej rodziny

Płońsk. Kobieta ZABITA przez konkubenta! Potworna zbrodnia na ul. Klonowej

2021-04-14 12:01

Mieszkanka ul. Klonowej w Płońsku zabita przez konkubenta - to najnowsze ustalenia tamtejszej prokuratury rejonowej. Ciało denatki w mieszkaniu znaleźli członkowie jej rodziny w poniedziałek przed godz. 20 i natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Policja zatrzymała w związku ze sprawą trzy osoby: 48- i 52-latka i 45-letnią kobietę. Okazało się, że pierwszy z mężczyzn był konkubentem ofiary i to właśnie on ją zabił.

Płońsk. Kobieta ZABITA przez konkubenta! Potworna zbrodnia na ul. Klonowej

O sprawie napisał jako pierwszy Płońsk w Sieci. Mieszkanka ul. Klonowej w Płońsku została zabita przez konkubenta. W poniedziałek przed godz. 20 rodzina denatki znalazła w mieszkaniu jej ciało i natychmiast wezwała służby ratunkowe, ale na uratowanie życie niespełna 65-letniej kobiecie było już za późno. Policja w Płońsku zatrzymała w związku ze zbrodnią trzy osoby: 48- i 52-latka i 45-letnią kobietę. Pierwszy z mężczyzn to konkubent mieszkanki ul. Klonowej w Płońsku, który według ustaleń śledczych odpowiada za jej zabójstwo.

- Mężczyzna ugodził kobietę nożem, doprowadzając do jej śmierci, dlatego jeszcze dziś zostanie mu postawiony zarzut zabójstwa. Pozostałe dwie osoby zostały przesłuchane w charakterze świadków zdarzenia. Na pewno będziemy wnioskować o tymczasowe aresztowanie 48-latka - informuje Prokuratura Rejonowa w Płońsku.

Mężczyzna, który zabił mieszkankę ul. Klonowej w Płońsku, został tuż po zatrzymaniu przebadany na obecność alkoholu w organizmie - okazało się, że w momencie popełnienia zbrodni był nietrzeźwy.

Czytaj też: Płock. Nagrała w szpitalu skandaliczny film. W tle seks i miejski radny [WIDEO]

Czytaj też: Wyszogród. Ciało mężczyzny SPALONE i ROZSZARPANE przez psy. CAŁA PRAWDA o makabrze!

Czytaj też: Brochów. Miał na jej punkcie obsesję. Zajechał drogę jej chłopakowi i wyjął siekierę. Grozi mu dożywocie

Płock. „Bus wpadł do rzeki, 4 osoby wyciągnięte z pojazdu”. Skandaliczne zachowanie zgłaszającego! [ZDJĘCIA]

Rodzice dali dwunastolatkowi motor, przejechał ośmiolatkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE