Nowe Miasto. Poszli pożegnać lato. 31-latek już nie wrócił...

2020-09-15 12:07 Michał Michalak
Nowe Miasto. Poszli pożegnać lato. 31-latek już nie wrócił...
Autor: KPP w Płońsku Czworo znajomych wybrało się nad zalew w Nowym Mieście, w którym utopił się 31-latek

Czworo znajomych, korzystając z dobrej pogody, poszło nad zalew w Nowym Mieście. Znajdujący się w tym gronie 31-latek postanowił popływać w akwenie, mimo że temperatura wody znacznie spadła w ostatnim czasie. Mężczyzna powiedział pozostałej na brzegu trójce osób, że przepłynie zbiornik w tę i z powrotem. Prawdopodobnie w połowie drogi powrotnej zaczął tonąć...

31-latek, który wybrał się ze znajomymi nad zalew w Nowym Mieście w powiecie płońskim pożegnać lato, już z nimi nie wrócił. Jak informuje policja w Płońsku, mężczyzna, nie robiąc sobie z nic z nie najwyższej temperatury wody, zakomunikował osobom, które mu towarzyszyły, że zamierza przepłynąć zalew w Nowym Mieście w obie strony. Prawdopodobnie w połowie drogi powrotnej 31-latek zaczął się topić, a po chwili zniknął pod lustrem wody.

Znajomi mężczyzny ruszyli mu na pomóc, ale nie zdołali go odnaleźć w toniach zalewu w Nowym Mieście, więc wezwali służby ratownicze. Po 1,5 godziny od przybycia na miejsce płetwonurkowie wyłowili ciało 31-latka. Jak informuje policja w Płońsku, denat najprawdopodobniej spożywał wcześniej alkohol.

Dramat staruszki z Otwocka. Samotna, umierała z bólu, bez jedzenia i wody

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.