Ostrołęka. Wpadł do Narwi, skąd wyciągnęli go policjanci! Uratowała go folia życia [ZDJĘCIA]

i

Autor: KMP w Ostrołęce 50-letni mężczyzna wpadł do Narwi w Ostrołęce. Uratowali go policjanci, którzy przykryli poszkodowanego "folią życia"

Ostrołęka. Wpadł do Narwi, skąd wyciągnęli go policjanci! Uratowała go "folia życia" [ZDJĘCIA]

2021-01-27 10:47

Mężczyzna wpadł do Narwi w Ostrołęce - takie zgłoszenie otrzymali policjanci z tamtejszej komendy. Gdy przebyli na miejsce, 50-latek cały czas przebywał w lodowatej wodzie, trzymając się jedną ręką betonowego muru brzegowego, by nie porwał go prąd. Po tym jak poszkodowanego wyciągnęli z Narwi policjanci, konieczne było przykrycie go "folią życia".

Ostrołęka. Wpadł do Narwi, skąd wyciągnęli go policjanci! Uratowała go "folia życia"

Mężczyzna wpadł do Narwi w Ostrołęce w rejonie plaży miejskiej - do zdarzenia doszło w czwartek 21 stycznia. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejscu pojawili się policjanci miejscowej komendy, którzy zobaczyli, ze poszkodowany zdążył złapać się jedną ręką betonowego muru brzegowego. Dzięki temu nie porwał go prąd rzeczny, a funkcjonariusze mogli go wyciągnąć z Narwi. Mężczyzna był zziębnięty, a z powody niskiej temperatury powietrza groziło mu dalsze wychłodzenie, więc policjanci przykryli go "folią życia" (kocem termicznym - przyp.red.) i zanieśli do radiowozu.

- Ostrołęczanin został przekazany przez policjantów pod opiekę ratowników medycznych, a następnie w stanie lekkiego wyziębienia przetransportowany został do szpitala. Dzięki skutecznym i szybkim działaniom ostrołęckich policjantów oraz świadka zdarzenia mężczyźnie nic poważnego się nie stało - informuje policja w Ostrołęce.

Czytaj też: Żuromin. Nie żyje asp. sztab. Przemysław Leszczyński. Był "Zasłużonym Policjantem"

Czytaj też: Koszmarny wypadek pod Wyszkowem. Kilka osób rannych, ogromne utrudnienia! Zderzyły się dwie ciężarówki i autobus

Czytaj też: Sochaczew. Zostawiła w domu troje małych dzieci! 26-latka odnaleziona 4 dni później

Ostrołęka. Wpadł do Narwi, skąd wyciągnęli go policjanci! Uratowała go "folia życia" [ZDJĘCIA]

Tragedia na kuligu pod Elblągiem. DRAMAT ojca 15-letniej Karoliny. Płakał przez całą mszę

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany