Płock. Chciała ukraść pieniądze dla ciężko chorej Zosi! Nagrała ją kamera

2020-10-16 11:40 Michał Michalak
Płock. Chciała ukraść pieniądze dla ciężko chorej Zosi! Nagrała ją kamera
Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Nieznana kobieta chciała ukraść ze sklepu na Podolszycach w Płocku pieniądze dla ciężko chorej Zosi

Nieznana kobieta chciała ukraść ze sklepu spożywczego na Podolszycach w Płocku puszkę z pieniędzmi na leczenie ciężko chorej Zosi. Co prawda kradzież udaremniła pracownica sklepu, ale niedoszła złodziejka uciekła - całe zdarzenie nagrała kamera. To już 5. próba zabrania pieniędzy na rzecz kilkumiesięcznej dziewczynki spod Płocka, z czego cztery wcześniejsze okazały się niestety skuteczne.

Jak informuje Petronews.pl, nieznana kobieta chciała ukraść ze sklepu spożywczego na Podolszycach w Płocku puszkę z pieniędzmi dla ciężko chorej Zosi. Kilkumiesięczna dziewczynka cierpi na SMA typu 1, czyli rdzeniowy zanik mięśni, i od kilku miesięcy cały Płock i okolice zbierają fundusze, by małej Zosi można było podać najdroższy lek świata.

Niestety nie wzięła sobie tego do serca niedoszła złodziejka, która zdołała uciec, choć w kradzieży pieniędzy zdążyła jej przeszkodzić pracownica sklepu. Całe zdarzenie, do którego doszło 14 października, nagrała jednak kamera. To już 5. próba kradzieży puszek z datkami na rzecz małej Zosi w Płocku - cztery wcześniej okazały się niestety skuteczne.

Płock. Wpłacił na małą Zosię ćwierć miliona złotych! Szpital w Lublinie szykuje miejsce

Czerwonka-Parcel. Rzucił się pod pociąg Kolei Mazowieckich! Tragiczna śmierć

Mały Kubuś z Hajnówki, żeby żyć, potrzebuje najdroższego leku świata

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.