Płock. Potrójne zabójstwo dzieci. Oskar, Adrian i Piotrek spoczną na cmentarzu komunalnym. Kiedy pogrzeb?

i

Autor: reprodukcja Piotr Lampkowski; ; PublicDomainPictures/cc0/Pixabay.com Dzieci z Płocka, które padły ofiarą potrójnego zabójstwa, zostaną pochowane na cmentarzu komunalnym przy ul. Bielskiej, zdj. ilustracyjne

Płock. Potrójne zabójstwo dzieci. Oskar, Adrian i Piotrek spoczną na cmentarzu komunalnym. Kiedy pogrzeb?

2022-03-16 10:56

Dzieci z Płocka, które padły ofiarą potrójnego zabójstwa, zostaną pochowane na cmentarzu komunalnym przy ul. Bielskiej. Ciała 8-letniego Oskara, 12-letniego Adriana i 17-letniego Piotrka znaleziono 9 marca w domu jednorodzinnym przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku. Policja nadal poszukuje podejrzewanego o zbrodnię Radosława Kolasińskiego, ojca 8-latka.

Płock. Potrójne zabójstwo dzieci. Oskar, Adrian i Piotrek spoczną na cmentarzu komunalnym. Kiedy pogrzeb?

Oskar, Adrian i Piotrek - dzieci, które padły ofiarą potrójnego zabójstwa w Płocku - zostaną pochowane na cmentarzu komunalnym przy ul. Bielskiej. Ciała chłopców znaleziono w środę, 9 marca, przed godz. 11, w domu jednorodzinnym przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku. Na szyjach 8-, 12- i 17-latka znaleziono rany cięte, a głównym podejrzanym o dokonanie zbrodni jest Radosław Kolasiński, ojciec Oskara i ojczym pozostałych ofiar. 42-latek opiekował się nimi feralnego dnia, w czasie gdy matka dzieci przebywała z ich ciężko chorą siostrą w Warszawie. Policja w Płocku prowadzi za mężczyzną poszukiwania. To, co na razie udało się ustalić, to fakt, że jego samochód, marki Citroen, znaleziono w miejscowości Wykowo w powiecie płockim, niedaleko koryta Wisły. Nad rzeką ślad się urwał, ale na miejscu nadal pracują mundurowi, wykorzystując m.in. helikopter i psy tropiące. Tymczasem rodzina zabitych dzieci z Płocka przygotowuje się do pogrzebu chłopców.

Dalsza część tekstu POD GALERIĄ.

- Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 17 marca 2022 r. o godz. 14 w kaplicy na cmentarzu komunalnym (w Płocku - przyp.red.), po czym nastąpi wprowadzenie urn z prochami do grobu - czytamy w nekrologu, który opublikował zakład pogrzebowy.

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Morderstwo trzech chłopców w Płocku

Zabójstwo dzieci w Płocku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE