Raciąż. Nie miała z nim kontaktu przez 2 dni. Po wyważeniu drzwi 38-latek znaleziony martwy!

2021-04-22 10:47 Michał Michalak
Raciąż. Nie miała z nim kontaktu przez 2 dni. Po wyważeniu drzwi 38-latek znaleziony martwy!
Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Mieszkanka Raciąża na dwa dni straciły kontakt ze swoim znajomym, dlatego wezwała służby ratownicze, podając adres jego mieszkania. Na odgłosy pukania i wezwania do otworzenia drzwi nikt nie reagował, dlatego strażacy postanowili je wyważyć. W środku znaleźli martwego 38-latka

Mieszkanka Raciąża na dwa dni straciły kontakt ze swoim znajomym, dlatego wezwała służby ratownicze, podając adres jego mieszkania. Na odgłosy pukania i wezwania do otworzenia drzwi nikt nie reagował, dlatego strażacy postanowili je wyważyć. W środku znaleźli 38-latka, na pomoc któremu było już jednak za późno. Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Płońsku, która wie już, co wydarzyło się w mieszkaniu mężczyzny.

Raciąż. Nie miała z nim kontaktu przez 2 dni. Po wyważeniu drzwi 38-latek znaleziony martwy!

O sprawie napisał jako pierwszy portal ciechanowinaczej.pl. Mieszkanka Raciąża straciła na dwa dni kontakt ze swoim znajomym, dlatego zaniepokojona powiadomiła o tym służby ratownicze. Pod wskazanym przez kobietę adresem pojawiły się we wtorek przed godz. 12 policja, pogotowie i straż pożarna. W związku z tym, że nikt nie reagował na pukanie i wołanie do otwarcia drzwi, strażacy postanowili je wyważyć, ujawniając w środku martwego 38-latka. Sprawą jego śmierci zajęła się już Prokuratura Rejonowa w Płońsku, która zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok.

- 38-latek zmarł nagle, a biegły wskazał jako bezpośrednią przyczynę śmierci niewydolność krążeniowo-oddechową. Z tego, co udało się ustalić, mężczyzna nadużywał alkoholu, więc mogło mieć to związek z jego zgonem - informuje Prokuratura Rejonowa w Płońsku.

Śledczy wykluczyli jednocześnie, że do śmierci 38-latka z Raciąża przyczyniły się osoby trzecie.

Czytaj też: Ostrołęka. 33-latka zaciągnęła go w ustronne miejsce. Nie wiedział, że nie byli sami!

Czytaj też: Płock. Wykorzystał niepełnosprawnego, a później poszedł do sanktuarium! "Nie wykazał żadnej skruchy"

Czytaj też: Płock. 72-latek stracił OGROMNĄ KWOTĘ! Potrącenie dziewczynki, areszt dla syna i prokurator

Na posesji pod Płońskiem miał 300 aut! Teraz ma na karku policję, KAS i WIOŚ [ZDJĘCIA]

Pogrzeb zamordowanych braci w Szaflarach
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE