Sochaczew. BRUTALNY napad na taksówkarza! 67-latek bity i duszony. Uratowali go mieszkańcy

Sochaczew. BRUTALNY napad na taksówkarza! 67-latek bity i duszony. Mieszkańcy ruszyli na pomoc
Autor: Pexels/cc0/Pixabay.com 67-letni taksówkarz z Sochaczewa został brutalnie napadnięty przez 23-latka, który bił go i dusił. Mężczyźnie pomogli mieszkańcy miasta

Brutalny napad na taksówkarza z Sochaczewa. Mężczyzna pojechał po klienta, który zamówił kurs z Sochaczewa w stronę Plecewic. Na ul. Wyszogrodzkiej 23-latek kazał mu skręcić w Smolną, a gdy przejeżdżali przez miejscowość Mokas, poprosił, by tamten się zatrzymał. Wtedy napastnik niespodziewanie rzucił się na taksówkarza, bijąc go i dusząc z tylnego siedzenia, ale to nie wszystko.

Do brutalnego napadu na taksówkarza z Sochaczewa doszło w nocy z soboty na niedzielę 10 stycznia. 67-latek pojechał po klienta, który zamówił kurs z Sochaczewa w stronę Plecewic. Na ul. Wyszogrodzkiej 23-latek poprosił, by mężczyzna skręcił w Smolną, a gdy przejeżdżali przez miejscowość Mokas pod Sochaczewem, kazał zatrzymać pojazd. Wtedy rzucił się na taksówkarza, którego dusił i bił z tylnego siedzenia, uderzając jego głową o dźwignię zmiany biegów. Napastnik groził 67-latkowi śmiercią, mówiąc, że zabierze mu samochód.

Czytaj też: Płock. Wypadek i kilkutygodniowa śpiączka. 22 listopada świat rodziny Oli się zatrzymał

Wołanie taksówkarza w czasie brutalnego napadu usłyszeli mieszkańcy pobliskiej posesji, którzy ruszyli mężczyźnie na ratunek. Spłoszyli w ten sposób 23-latka, który uciekł i pobiegł w kierunku Dzięglewa. W międzyczasie na miejscu pojawili się policjanci, którzy po kilkudziesięciu minutach zauważyli biegnącego w kierunku jezdni sprawcę brutalnego napadu na taksówkarza z Sochaczewa. Okazało się, że 23-latek był już wcześniej znany mundurowym, bo wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. W jego organizmie ujawniono ponad 1,5 promila alkoholu.

Czytaj też: Ostrołęka. Dzieci robiły sobie selfie z martwym psem! "Jedno z nich grzebało w jego narządach"

Sprawca brutalnego napadu na taksówkarza z Sochaczewa trafił do policyjnego aresztu. W niedzielę został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut usiłowania rozboju, którego dopuścił się w warunkach recydywy. Ponadto wyszło na jaw, że był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Jednorożec. Nie miały szacunku nawet dla zmarłych! Młode kobiety hienami cmentarnymi

Czytaj też: Ostrołęka. Nieprawdziwe oświadczenie posła PiS? Cena jego domu wzrosła o 50 procent

Czytaj też: Rostkowo. Wielki pech 65-latka! Zmarł, zostając sam, bo nikt go nie zauważył

Gostynin. Pogrzeb Mirosława Kaczmarka. Dwa utwory, które skomponował. Struzik: Był wielkim patriotą [ZDJĘCIA]

Bandyta zamordował pana Stasia w jego sklepie

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!