Rostkowo. Wielki pech 65-latka! Zmarł, zostając sam, bo nikt go nie zauważył

2021-01-07 15:53
Rostkowo. Wielki pech 65-latka! Jego ciało znalazł sąsiad
Autor: webandi/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec Rostkowa pod Przasnyszem znalazł w stawie ciało 65-letniego mieszkańca tej samej wsi

Mieszkaniec Rostkowa pod Przasnyszem znalazł w stawie ciało 65-latka, mieszkańca tej samej wsi. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora próbowali rozwikłać zagadkę śmierci mężczyzny. Śledczy wykluczyli wstępnie udział osób trzecich, co potwierdziła sekcja zwłok. Śmierć mężczyzny można podsumować stwierdzeniem, że miał wielkiego pecha.

Mieszkaniec Rostkowa pod Przasnyszem znalazł w stawie ciało 65-latka, mieszkańca tej samej wsi. Do tragicznego odkrycia doszło w sylwestra, a w tym tygodniu odbyła się sekcja zwłok, która potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia śledczych. Już na miejscu ujawnienia denata wstępnie wykluczyli oni z udziału w przyczynieniu się do śmierci 65-latka osoby trzecie, co potwierdziło badanie biegłego. Okazało się, że bezpośrednią przyczyną zgonu mieszkańca Rostkowa była ostra niewydolność oddechowa, do której doprowadziło skrajne wychłodzenie organizmu.

Czytaj też: Małkinia Górna. Ciało mężczyzny na środku ulicy! 32-latek w rękach policji

Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu, 65-latek znalazł się w stawie najprawdopodobniej wskutek nieszczęśliwego wypadku, gdy potknął się lub poślizgnął i wpadł do zbiornika. W związku z tym, że mężczyzna nie potrafił się z niego wydostać, a nikt go nie zauważył, zmarł, zostając zupełnie sam. Ledwie dzień wcześniej w stawie w Krzynowłodze Wielkiej pod Przasnyszem znaleziono ciało zaginionego 31-latka Tadeusza S., jednak sprawa jego śmierci jest bardziej skomplikowana.

Czytaj też: Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Są wyniki sekcji zwłok!

Czytaj też: Ostrołęka. Wyleciał z PiS, jego żona straciła posadę wiceprezes. Jest wyrok ws. Sylwestra K.!

Czytaj też: Sochaczew. Starosta zaszczepiona na koronawirusa! "Szczepionka by się zmarnowała"

Ostrołęka. 28-latka w ciąży przeszła operację serca. Lekarze WUM zrobili to po raz pierwszy! [ZDJĘCIA]

Zabójstwo w Olsztynie. Zatrzymano trzech mężczyzn w sprawie śmierci 33-latka

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE