Wypadek teraz w Białej. Dwie osoby NIE ŻYJĄ! Ciężarowka staranowała hyundaia. Są utrudnienia

2020-11-20 15:20 Michał Michalak
Wypadek teraz w Białej. Dwie osoby ciężko ranne! Ciężarowka staranowała hyundaia. Są utrudnienia!
Autor: NettoFigueiredo/cc0/Pixabay.com W miejsowści Biała pod Płockiem ciężarówka staranowała hyundaia, który uderzył następnie w nissana - kierujący hyundaiem i pasażerka nissana w ciężkim stanie trafili do szpitala w Płocku, zdj. ilustracyjne

Wypadek teraz w Białej. Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska poinformowała, że dwie osoby nie żyją, po tym jak po godz. 14 ciężarówka staranowała hyundaia na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Kordeckiego w miejscowości Biała pod Płockiem. Osobówka uderzyła następnie w nisssana. Do szpitala w Płocku trafili ciężko ranni: pasażerka nissana i kierowca hyundaia, gdzie obydwoje zmarli.

Poważnie przegiął z szybkością! Pędził BMW ponad 200 km/h

Wypadek teraz w Białej. Dwie osoby nie żyją, po tym jak ciężarówka staranowała hyundaia na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Kordeckiego w Białej pod Płockiem - informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska. Staranowany hyundai uderzył następnie w nissana, w wynik czego do szpitala w Płocku trafiłi ciężko ranni: 72-letnia pasażerka nissana i 33-letni kierowca, gdzie obydwoje zmarli.

Ze wstępnych informacji policji w Płocku wynika, że prowadzący ciężarówkę nie ustąpił pierwszeństwa hyundaiowi i w niego uderzył. Z powodu wypadku w Białej pod Płockiem należy się spodziewać utrudnień w ruchu - skrzyżowanie w Białej ma być zablokowane przez jeszcze ok. 3 godziny.

Płock. Tak wygląda szpital polowy! Prezes PKN Orlen oprowadzał dziennikarzy [ZDJĘCIA]