Ciechanów. Młody mężczyzna znaleziony martwy w pobliżu domu. Rodzina szukała go od 9 listopada

2020-11-19 12:07 Michał Michalak
Ciechanów. Młody mężczyzna znaleziony martwy w pobliżu domu. Rodzina szukała go od 9 listopada
Autor: PublicDomainPictures/cc0/Pixabay.com 43-letni Janusz U. został znaleziony martwy w pobliżu swojego domu w Ciechanowie, zdj. ilustracyjne

Młody mężczyzna znaleziony martwy w pobliżu swojego domu w Ciechanowie. To zaginiony 9 listopada Janusz U. Ledwie w środę w po godz. 12 tamtejsza policja poinformowała, że wszczyna za nim poszukiwania, a niespełna cztery godziny później okazało się, że rodzina znalazła jego ciało niedaleko miejsca zamieszkania. Sprawą jego śmierci zajęła się Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie.

Młody mężczyzna znaleziony martwy w pobliżu swojego domu w Ciechanowie. Rodzina szukała Janusza U. od 9 listopada, ale dopiero w tym tygodniu zdecydowała się zgłosić spraw na policję. Komunikat o wszczęciu poszukiwań za zaginionym pojawił się w środę po godz. 12, a niedługo później rodzina 43-latka znalazła jego ciało niedaleko miejsca zamieszkania. Jak informuje policja w Ciechanowie, do śmierci młodego mężczyzny na pewno nie przyczyniły się osoby trzecie, ale przyczyna zgonu pozostaje nieznana. Jej wyjaśnieniem zajęła się Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie.

Strachówko. Zwłoki mężczyzny na polu. Kilometr dalej kolejne ciało!

Bracia zmarli na COVID-19 w ciągu dwóch tygodni

Teresin. Stracił żonę i mieszkanie. 76-latek mieszka w oborze bez prądu i wody! [ZDJĘCIA]