Wypadek w Płocku. Galeria Wisła: Audi zatrzymało się na drzwiach centrum handlowego

2021-01-15 11:06 sch
Galeria Wisła w Płocku
Autor: Google Street View Galeria Wisła w Płocku. Samochód zatrzymał się przy drzwiach galerii handlowej.

Do niecodziennego wypadku doszło przy Galerii Wisła w Płocku. Osobowe audi zatrzymało się na drzwiach centrum handlowego. Kierowca stracił panowanie nad autem po tym, jak inny kierujący nie ustąpił mu pierwszeństwa. Pojazd przeciął chodnik, pas zieleni oraz parking i zawisło na schodach centrum handlowego.

Wypadek miał miejsce w piątek (15 stycznia) rano przy ul. Czwartaków w Płocku, na Podolszycach. Kierowca Audi A6 wyjeżdżając z osiedla mieszkaniowego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu innego Audi, A3. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i zatrzymał się na schodach.

Kierowca Audi A3 prawdopodobnie chciał uniknąć zderzenia, lecz stracił panowanie nad pojazdem. Samochód przeciął znajdujący się przy ulicy chodnik, pas zieleni, parking przy centrum i wjechał na schody centrum handlowego Galeria Wisła. Dopiero drzwi galerii zatrzymały auto.

ZOBACZ: Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

28-letniemu kierowcy Audi A3 na szczęście nic się nie stało. - Na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu kierujący Audi A3 został wytrącony z toru jazdy. Kierowca zjechał z drogi, przejechał przez parking, ścieżkę rowerową i schody galerii Wisła, zatrzymał się na drzwiach wejściowych do budynku - powiedziała asp. Marta Lewandowska z KMP w Płocku dla "Dziennika Płockiego".

CZYTAJ TEŻ: Dukt. 35 świń zginęło w męczarniach! Przygniotły się nawzajem po wypadku MAN-a [ZDJĘCIA]

Sedno Sprawy - Sebastian Kaleta