Wypadek w Zdunowie. Przez niego zginął motocyklista, ale on milczy jak grób! Prokuratura nie ustępuje

2020-07-08 12:56 Michał Michalak
Wypadek w Zdunowie. Przez niego zginął motocyklista! Prokuratura nie ma wątpliwości
Autor: KPP w Płońsku 24-latek spożywał alkohol, a później zderzył się czołowo z motocyklem

O tragicznym w skutkach wypadku pisaliśmy już dwa dni temu. Na drodze powiatowej w miejscowości Zdunowo niedaleko Płońska doszło do czołowego zderzenia motocykla z osobowym oplem. W jego wyniku na miejscu zginął 35-latek prowadzący jednoślad, a po fakcie okazało się, że mężczyzna siedzący za kółkiem samochodu spożywał alkohol. 24-latek nie przyznaje się do winy i odmawia składania wyjaśnień.

Jak informuje portal Płońsk w Sieci, prokuratura jednak nie ustępuje i złożyła wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, który jeszcze dziś ma rozpatrzyć sąd. Śledczy zarzucają mu umyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, dodając jednocześnie, że 24-latek co prawda nie znajdował się w stanie nietrzeźwości, a w stanie po spożyciu alkoholu.

Mimo to mieszkaniec gminy Czerwińsk nad Wisłą nie przyznaje się do winy i milczy jak grób.

W niedzielę 5 lipca po południu zderzył się czołowo z 35-letnim motocyklistą, który zginął na miejscu. Do wypadku doszło w Zdunowie niedaleko Płońska. Prowadzący jednoślad był jeszcze reanimowany, gdy lądował śmigłowiec LPR, ale okazało się, że jest już za późno.

Zaraza zalewa Warszawę. Szczury na osiedlach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.